Aleksandra Stępniewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Krzyki)

Aleksandra Stępniewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Aleksandra Stępniewska

O mnie

/* W ZWIĄZKU Z DUŻĄ ILOŚCIĄ PRACY NIE UDZIELAM AKTUALNIE KOREPETYCJI (w wyjątkowo pilnych sprawach proszę dzwonić na tel. lub pisać na messenger) */

Jestem studentką trzeciego roku informatyki na UWr. Od ponad 5lat udzielam korepetycji a od dwóch lat prowadzę zajęcia przygotowujące do matury z informatyki. Pomagam również przy formatowaniu i technicznym dopracowaniu prac dyplomowych czy zaliczeniowych (dostosowanie pracy do standardów zadanych przez uczelnię). W kwietniu 2021 roku zorganizowałam i przeprowadziłam z koleżankami weekendowy kurs powtórkowy do matury "Wielka powtórka maturalna z informatyki"

Na uczelni miałam możliwość zapoznania się z wieloma programami i językami programowania: C, C++, Racket (języki programowania), SQL (Bazy Danych), SkechUp (program do modelowania w 3D) oraz przedmiotami matematycznymi takimi jak Matematyka Dyskretna czy Analiza numeryczna.

Zapraszam do kontaktu na nr. 782 904 723

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2019
III Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza we Wrocławiu
matematyczno-informatyczno-fizyczny
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Pani Ola jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Udzielała korepetycji mojemu 14 letniemu synowi. Uważam że ma świetne podejście i bardzo dobrze tlumaczy materiał. Zarówno syn jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością nie raz skorzystamy z usług Pani Oli.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Ola pomogła mi w technicznym ogarnięciu mojej pracy licencjackiej. Sama robiłabym to wieki, a Ola wzięła za to naprawdę niedużo. Gorąco polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Dziękuję bardzo za pomoc! Ola tłumaczy wszystko jasno i cierpliwie, tak długo, aż zrozumiem.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Pani Ola bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwa, sympatyczna. Na pomoc oraz znalezienie dla mnie czasu mogłem liczyć w każdej chwili. Z pewnością jest w stanie sobie poradzić z każdym problemem. Wiem do kogo napiszę, jeśli będę miał z czymś problem. Plusem jest także bardzo konkurencyjna cena.
Z całego serca polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.