Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Żory
Tarnowskie Góry
Będzin
Piekary Śląskie
Jaworzno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia100 - 120 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne korepetycje przeprowadzone w bezstresowej atmosferze!

Posiadam wiele lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym, dzięki czemu bez najmniejszych problemów poradzę sobie w trakcie przeprowadzanych zajęć nawet z największymi problemami. Dzięki mojemu przygotowaniu zdasz egzamin ósmoklasisty oraz maturalny zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Dzięki zajęciom ze mną przekonasz się, że nauka może być przyjemna. Oferuję efektywne zajęcia z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Wszystkie zagadnienia tłumaczę w jasny i zrozumiały sposób.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza przekazywana z pasją, to gwarancja sukcesu. Zadzwoń i przekonaj się sam/a (jeżeli nie odbieram, to znaczy, że pewnie uczę - napisz sms ;))      kontakt: 794 066 012

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.