Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski40 / 60 min

Ola

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia dostosowane do potrzeb osoby uczącej się - pomogę w pracy domowej, przygotuję do sprawdzianu czy matury, ale nauczę też języka od podstaw.
Bez obaw - na zajęciach nie będziemy tylko "klepać" ćwiczeń, gdyż zależy mi na tym, aby nauka francuskiego była ciekawą, przyjemną i pożyteczną przygodą :)
Jeżeli potrzebujesz konwersacji, żeby się "rozgadać" lub zależy Ci na dobrym przygotowaniu do francuskojęzycznych rozmów kwalifikacyjnych, to również pisz śmiało!

O mnie: ukończyłam szkołę dwujęzyczną z tytułem laureata olimpiady j. francuskiego, miałam okazję mieszkać i pracować we Francji, w Polsce zdobyłam wiele doświadczenia językowego pracując w międzynarodowej korporacji, a także jako lektor j. francuskiego

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.