Aleksandra Mliczek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Szczecin (centrum)
Wałcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie w klasie drugiej o profilu biologiczno-chemicznym. Interesuję się przedmiotami ścisłymi, takimi jak matematyka, biologia czy chemia, ale również językiem niemieckim. Uwielbiam pomagać kolegom i koleżankom w nauce i przekazywać wskazówki odnośnie danych przedmiotów. W tygodniu chętnie pomogę uczniom szkoły podstawowej lub pierwszej kl. liceum na terenie Szczecina, w weekendy jestem dostępna w Wałczu. Zachęcam zainteresowanych do kontaktu pod numerem 605-109-878 :)

Dostępność

Poniedziałek14:30 - 19:00
Wtorek
Środa16:30 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
biologiczno-chemiczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.