Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Nowa Iwiczna
Pruszków
Kraków
Nowy Dwór Mazowiecki
Tarnów
Radom

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Mam na imię Aleksandra i już od 3 lat przygotowuję Maturzystki oraz Maturzystów do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie. Zajęcia uczniami to dla mnie pasja i duża dawka przyjemności. Do każdego z Maturzystów podchodzę w sposób indywidualny, aby materiał oraz zadania maturalne nie stanowiły żadnej bariery dla ucznia. W wolnych chwilach prowadzę również bloga @wosmaturalnie, na którym dzielę się wskazówkami, jak radzić sobie z presją maturalną oraz jakie źródła wiedzy są najbardziej rzetelne oraz funkcjonalne podczas nauki. Serdecznie zapraszam zarówno na zajęcia z wiedzy o społeczeństwie uczniów klas ponadpodstawowych oraz podstawowych w celu zdobycia wiedzy z przedmiotu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2024

Pani Aleksandra to świetna korepetytorka dzięki której przygotowałam się do matury z wosu. Bardzo zaangażowana w lekcje i pomocna. Cieszę się że na Panią trafiłam i mogłam się wiele nauczyć :))

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2024

Pani Aleksandra to korepetytor na wagę złota, co tydzień cieszyłam się na wspólne zajęcia. Pani Ola jest bardzo zaangażowana na lekcjach, wkłada dużo wysiłku w pomoc poza ustalonymi godzinami zajęć. Na przykład poprzez układanie prac domowych czy dyspozycję telefoniczną. Ale przede wszystkim lekcje bardzo dobrze przygotowały mnie do matury. Poleciłabym Panią Olę każdemu ( poza moimi wrogami).

avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2024

Pani Aleksandra znakomicie pomogła mi przygotować się do matury z WOSu. Ma dużą wiedzę o temacie i jest bardzo pomocna. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim poziomem zaangażowania i profesjonalizmu u korepetytora, więc z całego serca polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2024

Pani Aleksandra jest świetna korepetytorka, dzięki niej czuję się dobrze przygotowana do matury z WOSu. Każde zajęcia były przeprowadzane w miłej atmosferze, zawsze mogłam liczyć na pomoc i dokładne wytłumaczenie materiału. Pani Ola zawsze jest zaangażowana w lekcje, dzięki czemu korepetycje przyniosły efekty. Z całego serca polecam! ❤️

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

Świetny korepetytor. Pani Aleksandra przygotowywała mnie do rozszerzonej matury z WOS-u. Miałem olbrzymie zaległości i muszę przyznać, że nie było łatwo. Ale opłaciło się. Ciekawe zajęcia ,świetnie tłumaczone trudne tematy spowodowały, ze po paru miesiącach szedłem na egzamin zupełnie spokojnie.
Wyników jeszcze nie mam, ale wiem, ze poszło mi dobrze. Bardzo szczerze polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Bardzo dobrze pracowało mi się z Panią Aleksandrą ,zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze. Korepetycje pomogły mi lepiej przyswoić materiał i zdać maturę z WOS-u na takim poziomie jakim chciałem .

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Świetne przygotowanie do matury z wosu! Zajęcia prowadzone były w miłej atmosferze☺️

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Z całego serca polecam! Pani Ola jest zupełnie niezastąpiona jeśli chodzi o wiedzę o społeczeństwie, a także była ogromnym oparciem w przygotowaniach do olimpiady prawniczej (skutecznych!) Metoda nauki stosowana na lekcjach jest bardzo skuteczna, podchodząc do matury z wiedzy o społeczeństwie czułam się pewna i przygotowana ❤️

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2022

Bardzo polecam. Napisałam maturę tak jak chciałam i to wszystko dzięki zajęć prowadzonych przez Panią Aleksandrą. Korepetycje dopasowane były pod moje potrzeby i umiejętności. Super atmosfera i profesjonalizm. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Polecam zajęcia!
Od początku wiedziałam jaki jest plan nauki, dzięki czemu bez problemu nadrobiłam wszystkie zaległości. Zajęcia były prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam serdecznie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.