Aleksandra Kamińska

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Piła
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hei alle sammen!Jestem studentką filologii norweskiej i oferuję naukę tego języka od podstaw, dla każdego. W dzisiejszych czasach angielski może być niewystarczający, więc jeśli chcesz zdobyć umiejętność posługiwania się unikatowym jezykiem skandynawskim to trafiłeś pod właściwy adres. Na moich zajęciach oferuje naukę słownictwa, gramatyki, fonetyki, a także poznanie realiów panujących w tym pięknym kraju.

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 21:00
Wtorek12:30 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek18:00 - 21:00
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Szczeciński
Skandynawistyka studia norweskie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.