Aleksandra Jakuć

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Łomża
Piątnica Poduchowna

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem uczennicą 1LO o profilu biologiczno-chemicznym z rozszerzonym językiem angielskim, który znam na poziomie b2. Z chęcia udzielę korepetycji uczniom szkół podstawowych jak i 1 liceum. Pomogę w odrobieniu pracy domowej, nadrobieniem braków w wiedzy oraz przygotuję do kartkówek, sprawdzianów czy egzaminu 8-klasisty. Gwarantuję miłą atmosferę!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.