Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (Widzew +1)
Nauczanie początkowe50 - 60 / 60 min

OlaIza

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Chętnie udzielę korepetycji z czytania, pisania , matematyki.
Przygotuję dziecko do 1 klasy szkoły podstawowej.

Prowadzę również zajęcia z kompetencji spoleczno- emocjonalnych. Jeśli Twoje dziecko jest wycofane, ma trudności w kontakcie z rówieśnikami, nie potrafi pracować w grupie to właśnie takie zajęcia pomogą mu z adaptacją w nowych szkolnych warunkach.

Proponuję również zajęcia rozwijające dla dzieci np. nauka kodowania, która rozwija kreatywność najmłodszych. Posiadam certyfikat nauki podstaw gry w szachy, która rozwija logiczne myślenie dzieci. Korzystam z dodatkowych , nowoczesnych narzędzi cyfrowych np. internetowe gry edukacyjne. Jestem w trakcie szkolenia z terapii ręki. 

Okres wakacyjny to najlepszy czas aby nadrobić zaległości edukacyjne i przygotować dziecko do rozpoczęcia kolejnego etapu edukacji.

Jestem młodą i energiczną osobą. Dostosuję metody pracy indywidualnie do dziecka. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.