Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Sopot (Trójmiasto)
Gdynia
Gdańsk

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Aleksandra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Polecam! Już jako dorosły człowiek stwierdziłem, że nauczę się grać na pianinie, interesowało mnie personalne podejście do nauki - minimum potrzebnej teorii i nauka na utworach, które sam lubię i których słucham. I wszystko to zostało zapewnione, bardzo profesjonalne lekcje, dopasowanie moich propozycji utworów do nauki do mojego poziomu umiejętności, dużo wskazówek i dobrych porad, dostarczenie nut i materiałów pomocniczych w nauce.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Polecam z całego serca! Przemiła osóbka, punktualna, cierpliwa do dzieci i zawsze uśmiechnięta.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Serdecznie polecam Panią Olę. Uczyła mojego syna (lat 8) gry na keyboardzie. Sumienna, zawsze przygotowana do zajęć, potrafiąca zachęcić dziecko do pracy. Pani Ola to osoba bardzo kulturalna, punktualna, miła i przede wszystkim z wiedzą i talentem muzycznym :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.