Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Olsztyn
Ostróda
Iława

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Witam!W związku z moim wieloletnim doświadczeniem nauczania i nieustanną pracą z j. arabskim zapraszam wszyskich chętnych na zajęcia ze mną w trybie online.

➕ jestem absolwentką filologii arabskiej z tytułem magistra, moja kariera zawodowa zawsze bazowała na znajomosci języka arabskiego w biznesie. Wielokrotnie uczyłam cudzoziemców oraz Polaków.

➕ oprócz udzielania lekcji przez internet, wykonuję tłumaczenia tekstów arab-pl-en

➕ mam doświadczenie w nauczaniu zarówno dorosłych jak i dzieci

➕ staram się nauczać na bazie techniki skojarzeń (podobieństw)

➕ staram się być elastyczna godzinowo

➕ samodzielnie przygotowuję materiały (w zasadzie nie korzystam z gotowców przez co mam zindywidualizowane podejście do każdego ucznia)

Posiadam również doświadczenie w nauce angielskiego dla cudzoziemców arabskiego pochodzenia.

Zapraszam do kontaktu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 08.2013
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Magister
Arabistyka
Kursy i szkolenia
.
Arabic Language Course
09.2007
Arabic Language Course(Modern Standard)
08.2008
Arabic Language Course
10.2011
Arabic Language Course
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2022

Pani Aleksandra to świetna przewodniczka po skomplikowanym świecie języka arabskiego! Od podstaw, słownictwa i gramatyki, poprzez dialekty, po niuanse kulturowo-historyczne (np. Baśnie tysiąca i jednej nocy, Koran) – wszystko to wyjaśni w sposób przystępny, spokojnie oraz bardzo ciekawie. Bogate doświadcznenie żywego języka, zdobywane przez lata życia i pracy w świecie arabskim, to ogromny atut Pani Aleksandry, z którego często korzysta podczas zajęć, kładąc nacisk na praktyczne aspekty używania języka. Nie boi się trudnych pytań i wymagających cierpliwości uczniów. Serdecznie polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2021

Uczyłem się z Ola przed wyjazdem na bliski wschód dialektu egipskiego. Ola to pełna pasji profesjonalna nauczycielka z ogromnym bagażem doświadczeń językowych, która oprócz nauki języka potrafi przybliżyć słuchaczowi zagadnienia kulturowe Egiptu jak i innych krajów muzułmańskich. W bardzo krótkim czasie potrafiła nauczyć mnie języka arabskiego, co znacznie pomogło mi w mojej pracy. POLECAM !!

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Uczę się z Ola już dwa lata języka arabskiego, zawsze jest świetnie przygotowana , ma dużą wiedzę , zasób słownictwa, akcent, duża cierpliwość, pomogła mi w końcu przełamać barierę językową aby rozmawiać z rodziną męża po arabsku , polecam Ole każdemu z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.