Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Jestem absolwentką studiów nad słowiańszczyzną wschodnią ze specjalnością ukrainistyka z językiem rosyjskim i angielskim na Uniwersytecie Warszawskim. Udzielam korepetycji z języka ukraińskiego, rosyjskiego oraz angielskiego. Dodatkowo posiadam doświadczenie w nauczaniu języka polskiego cudzoziemców. Zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
lingwistyka: ukraiński, rosyjski, angielski
Kursy i szkolenia
06.2018
Certyfikaty językowe UW
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Swietne techniki nauczania, dużo materiałów. Aleksandra przygotowywala mnie z jezyka ukrainskiego, który jest niezbędny w mojej pracy !
Polecam ! ;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Przygotowywałam się z Olą do matury z rosyjskiego. Ma bardzo dużo materiałów i ćwiczeń na gramatykę, a co najważniejsze potrafi ją wytłumaczyć i podać przykłady dzięki czemu do matury podeszłam bez stresu ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2020

Polecam! Bardzo miła osoba,świetny kontakt z dzieckiem, rzetelne przygotowanie do zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.