Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Warszawa (Mokotów)

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem absolwentką budownictwa - Politechnika Łódzka oraz Politechnika Warszawska. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystent projektanta konstrukcji, jak również duże doświadczenie w pomocy studentom w zrozumieniu zagadnień związanych z projektowaniem.

Chętnie pomogę zrozumieć zawiłości projektowania konstrukcji zarówno studentom, jak i osobom przygotowujacym sie do podjecia pracy.

Oferuję korepetycje z przedmiotów:
- konstrukcje betonowe
- konstrukcje metalowe
- konstrukcje drewniane
- budownictwo ogólne
Jak również z innych przedmiotów związanych z projektowaniem konstrukcji i wykonywaniem obliczeń statycznych.Ponadto jestem w stanie wytłumaczyć obsługę podstawowych programów służących do obliczeń konstrukcji - Autodesk Robot, RM-WIN, Tekla Structures.

Cena:
- 60 zł  za 1 godzinę zegarową - pomoc przy projektach
- Tekla Structures - 100 zł za 1 godzinę zegarową

Miejsce spotkań:Kampus Główny PW - Centrum

Kontakt
- tel. 796328605 - najlepiej SMS, kontakt telefoniczny po godzinie 17
- email: aleksandra.kunikowska.94 w domenie gmail

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 03.2018
Politechnika Łódzka
Inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2020

Dzięki pomocy Oli zaliczyłem kolokwium z konstrukcji metalowych, które wydawało mi się sprawą beznadziejną. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.