Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Stężyca
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe40 - 50 / 60 min

Ola

Opis ogłoszenia

WitamChętne udzielę pomocy dzieciom z problemami w zakresie klas 1-4 przy odrabianiu lekcji, nadrabianiu zaległości oraz z problemami: dysortografia, dysleksja, dyskalkulia. Oferuję:naukę jak i doskonalenie umiejętności czytania, pisania, liczenia,zajęcia grafomotoryczne,odrabianie lekcji,usprawnianie motoryki małej,rozwijanie zainteresowań i umiejętności dziecka,nadrabianie zaległości,przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów,pomoc w nauce bieżącego materiału.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.