Aleksandra Liczbińska

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia20 - 30 / 50 min

Aleksandra Liczbińska

Opis ogłoszenia

Witam, jestem studentką Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Chemicznej. Udzielam korepetycji na poziomie szkoły podstawowej gimnazjum i liceum.
Od ponad pięciu lat prowadzę korepetycje w ramach wolontariatu w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym w Płocku, jak i udzielam korepetycji prywatnie. Zapewniam miłą atmosferę, przygotowanie do sprawdzianów jak i egzaminów. Serdecznie zapraszam, Aleksandra Liczbińska :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Technologia Chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.