Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Warszawa (Muranów +1)
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czy Twoim marzeniem zawsze było mówić po włosku?

A może uczysz się już od dłuższego czasu, ale wciąż masz wrażenie, że stoisz w miejscu i nie jesteś w stanie swobodnie się komunikować?

Dobrze trafiłeś/ trafiłaś, jestem tu po to, żeby Ci pomóc.
Z przyjemnością będę Ci towarzyszyć w przygodzie jaką jest nauka języka włoskiego.

Wieloletnie doświadczenie i pasja pozwoliy mi opracować taki kurs języka włoskiego, w jakim sama chciałabym brać udział.
Pozytywne opinie moich uczniów i zaufanie jakim mnie darzą chyba najlepiej świadczą o tym, że dokonałam właściwego wyboru i motywują mnie do ciągłego rozwoju oraz tworzenia co raz ciekawszych lekcji.

Więc jeżeli jesteś gotowy/ gotowa na intensywną naukę, zależy Ci na widocznych i szybkich efektach, serdecznie zapraszam do współpracy :) 

Oferuję:

  • Solidną naukę w miłej atmosferze, aby móc swobodnie i poprawnie komunikować się w języku włoskim.
  • Kładę duży nacisk na komunikację oraz utrwalanie materiału.
  • Pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście.
  • Zajęcia opracowane zgodnie z wymogami Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (CEFR).
  • Prowadzę zajęcia stacjonarne na warszawskim Muranowie  lub online (na platformie Google Meet).

Co wyróżnia moją ofertę?

  • Zapewniam merytoryczne, świetnie przygotowane i szczegółowo dopracowane zajęcia premium dla najbardziej wymagających uczniów.
  • Staram się, aby każda lekcja była interesująca i atrakcyjna również wizualnie. Słucham ucznia i dopasowuję materiał oraz tempo nauki do jego zainteresowań oraz predyspozycji.
  • Lekcje w formie atrakcyjnych prezentacji bazują na autentycznych materiałach (filmiki, piosenki, artykuły), prawdziwie zanurzamy się w kulturze włoskiej!
  • Oferuję gotowe  notatki z zajęć i dostęp do materiałów 24h/7.

Pojedyncze konsultacje:

Koszt pojedynczej, indywidualnej konsultacji 50-minutowej wynosi 150 zł.

Miesięczne karnety:

Indywidualne zajęcia raz w tygodniu. Pakiet 4 lekcji 50-minutowych do wykorzystania w danym miesiącu: 550   .

Regularna nauka zawsze się opłaca!

Każda kolejna lekcja w miesiącu w cenie 110 zł.

Masz pytania? Wyślij wiadomość, a z pewnością odpowiem najszybciej jak to tylko będzie możliwe!

100% zadowolonych uczniów, dołącz do nich już dziś! :)

O mnie:

Posiadam tytuł magistra Filologii Włoskiej Uniwersytetu Warszawskiego, udokumentowaną znajomość języka włoskiego na najwyższym poziomie (C2), bogate, kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego na różnych poziomach oraz odpowiednie przygotowanie metodyczne.
Dzięki wielokrotnym wizytom w różnych zakątkach Włoch, byłam w stanie jeszcze lepiej poznać ten wspaniały kraj, jego mieszkańców, kulturę i obyczaje, a codzienne kontakty z Włochami, zapewniają mi stały rozwój i poznanie żywego, wciąż ewoluującego języka.
Zależy mi nie tylko na rozwoju moich uczniów, ale również na własnym, dlatego staram się podnosić kompetencje poprzez udział w szkoleniach i webinarach m.in. na temat nowoczesnych metod nauczania. 
Oprócz prowadzenia zajęć indywidualnych, na przestrzeni lat zdobyłam bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą, jako nauczyciel języka włoskiego w szkole, gdzie przygotowywałam uczniów do egzaminów gimnazjalnych oraz matury. Prowadziłam również lektoraty na uczelni państwowej oraz kursy językowe dla firm.
W nauczaniu odnajduję swoje powołanie, dlatego też do każdej lekcji przygotowuję się rzetelnie i dokładam wszelkich starań, aby zajęcia prowadzone były w sposób efektywny i interesujący, a ich poziom był dostosowany do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i predyspozycji ucznia. Nauczania nie traktuję jako dodatkowego zajęcia, jest to moja główna działalność zawodowa, do której podchodzę z ogromną pasją, kreatywnością i zaangażowaniem, w pełnym wymiarze godzin.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz, a chętnie na nie odpowiem.

A presto!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego
Muranów
00-158 Warszawa
NIP: 5252383411

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 09.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Włoska
Kursy i szkolenia
06.2015
Kurs metodyczny dla nauczycieli języka włoskiego.
Doświadczenie
02.2012 - 01.2018
Gimnazjum społeczne
02.2012 - 01.2018
Liceum społeczne
09.2014 - 12.2017
Liceum społeczne
11.2014 - 11.2014
Ferrero Rocher
Pomoc przy realizacji projektu w Mediolanie.
06.2015 - 06.2015
Wycieczka do Włoch dla koła historyków sztuki
Organizacja i wsparcie podczas wycieczki (Vicenza, Rzym, Padwa, Rawenna)
09.2015 - 06.2016
Zajęcia z języka włoskiego dla firmy z branży medycznej
09.2015 - 06.2016
Prywatna szkoła językowa
10.2015 - 06.2016
Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
Lektorat z języka włoskiego dla studentów kierunku Turystyka i Rekreacja
11.2018 - 12.2018
Firma z branży IT
Testowanie aplikacji pod względem poprawności językowej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Olą! Pełen profesjonalizm i pasja. Każda lekcja jest ciekawą, dopracowaną pod najmniejszymi szczegółami i bardzo różnorodną podróżą po Włoszech. Ola ma niezmiernie bogatą wiedzę nie tylko w zakresie języka włoskiego, ale również włoskiej kultury i obyczajów i potrafi o tym interesująco opowiadać. Jest wymagającą, ale również cierpliwą lektorką i przede wszystkim potrafi doskonale wyjaśnić najbardziej zawiłe tematy. Jedyny minus to taki, że lekcja mija błyskawicznie i za każdym razem z niecierpliwością czeka się na kolejną!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Bardzo polecam! Najlepsze lekcje jakie kiedykolwiek miałem.

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Bardzo mi miło, dziękuję.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2021

Witajcie, Ola, hm…nauczycielka - profesjonalistka. Zaangażowanie unico, umiejętność słuchania poziom superiore, empatia più grande. Zaczynałem od kompletnego poziomu basso. Po pół roku staram się mówić abbastanza bene. Ola zawsze mówi, że jest molto bene. Pozytywnie motywując do nauki i zdobywania kolejnych competenze. Każda „lekcja” to spotkanie, na które się czeka, czym zaskoczy, jakie ciekawe esercici przygotuje. Nauka u Oli to viaggio do najpiękniejszego kraju, języka, kultury, geografii, zwyczajów i kuchni. Jeśli chcecie przeżywać un'avventura incredibile, zapiszcie się chociaż na jedną lekcję – będziecie zaskoczeni. Jak widzicie mój włoski jeszcze jest bardzo słownikowy i często we w zdania wplatam polskie słowa ;), ale wiem ze wkrótce będę mówił płynnie językiem muzyki.
Psssyt: Każdą lekcję zaczynamy fantastyczną caffè ristretto i ciasteczkiem, ale nie mówcie nikomu :)

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Nie pozostaje mi nic innego jak ringraziarti za una bellissima opinione! :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Ucze sie z Ola od kilku miesiecy i czuje, ze Aleksandra dostosowala metodyke nauczania do moich mozliwosci i checi (a jestem niezlym leniem), dzieki czemu widze u siebie postep po kazdej lekcji. Musze tez wspomniec o bonusach wynikajacych z kursu u Oli - pyszna kawa i dobre towarzystwo, ktore sprawiaja, ze lekcje sa jeszcze wieksza przyjemnoscia.

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Dziękuję! Ogromnie się cieszę, że lekcje sprawiają Ci przyjemność i że udaje się połączyć przyjemne z pożytecznym.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Świetna korepetytorka! Przygotowywałam się z nią od podstaw ! do certyfikatu z B2. Bardzo fajnie wszystko tłumaczy, jest bardzo zaangażowana w swoją pracę.

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Dziękuję, bardzo mi miło :) To było iście zawrotne tempo, od podstaw, w pół roku dojść do certyfikatu na poziomie B2, ale niezmiernie się cieszę, że udało nam się wspólnie tam dotrzeć. To mi pokazuje, że przy determinacji i pełnym zaangażowaniu, nie ma rzeczy niemożliwych. Możemy sobie pogratulować, zrobiłyśmy kawał dobrej roboty!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Olą! Zaczęłam kompletnie nie znając języka i bardzo szybko byłam w stanie coraz lepiej porozumiewać się ze swoimi znajomymi z Włoch ;) Na zajęcia uczęszczam regularnie już dwa lata i nadal nie znudziły mi się zadania przygotowywane przez lektorkę, gramatyka dzięki nim przyswaja się lekko, bez długiego powtarzania w domu, a nowych słówek uczę się przy swobodnych konwersacjach. Dodatkowo mam możliwość elastycznego rozkładu zajęć, co przy pracy na zlecenie jest niezwykle ułatwiające realizację planów ;)

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Dziękuję! Bardzo się cieszę z naszej współpracy i z Twoich szybkich postępów. Staram się jak mogę, aby przekazać wiedzę w jak najbardziej przystępny a jednocześnie atrakcyjny sposób, ale efekt końcowy zawsze zależy przede wszystkim od zaanagażowania i wkładu pracy ze strony ucznia. Życzę każdemu lektorowi, żeby miał tylko takich uczniów, bo wtedy nauczanie to czysta przyjemność! :)

avatar
Cartolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2020

Ola jest świetna w tym, co robi. Zaangażowanie w zajęcia oraz utrzymywanie zainteresowania nowymi tematami to dla niej standard. Słucha ucznia i jego preferencji ale przy tym jest wymagająca i dąży do perfekcji. Zajęcia są urozmaicone, ciekawe i kończą się w mgnieniu oka. Postępy w nauce sprawdzane są regularnie. Ola jest profesjonalistą a przy tym miłym i inteligentnym rozmówcą. Zajęcia warte swej ceny, bo postęp w nauce jest widoczny bardzo szybko.

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Dziękuję za szczerą opnię! Zadowoleni i ambitni uczniowie, będący w stanie docenić wysiłek i zaangażowanie lektora, to najlepsze co może się przytrafić :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Zdecydowaliśmy się z dziewczyną na intensywny kurs od podstaw ze względu na nadchodzący wyjazd do Włoch. Ola była zawsze przygotowana do zajęć, dostawaliśmy notatki i kserówki, oraz mieliśmy bezpośredni wpływ na tematykę zajęć, a atmosfera na zajęciach była przyjazna. Przerobiliśmy szeroki zakres gramatyki i słownictwa, a teraz nadszedł czas na praktykę w Rzymie. Z czystym sercem polecam. Grazie e ci vediamo!

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Grazie!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Zdecydowanie zajęcia z Panią Ola są godne polecenia. Przychodząc do Pani Oli, po dwóch latach nauki w szkole, mój poziom włoskiego był beznadziejny, a postanowiłam zdawać z niego maturę podstawowa. Pani Ola w 7 miesięcy nadrobiła ze mną wszystkie zaległości i doskonale przygotowała mnie do matury, czego dowodem jest mój wynik, 92%. Lekcje są ciekawe i uporządkowane, chodziłam na nie z wielka przyjemnością. Pani Ola jest niezwykle serdeczna i cierpliwa osoba, wiec jeśli nauka języka włoskiego to tylko u Pani Oli!

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Dziękuję!! :D

avatar
Julia i Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Gorąco polecamy zajęcia u Oli! Ola ma indywidualne podejście do uczniów, zajęcia dostosowała do naszych potrzeb i preferencji tak abyśmy jak najszybciej opanowali podstawy. Dodatkowo bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach!

Aleksandra Weyssenhoff - Trener Języka Włoskiego

Dziękuję! Bardzo mi miło :)

avatar
Julia i Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2019

Bardzo polecamy zajęcia u Oli! Charakter i różnorodność lekcji jak i serdeczność prowadzącej sprawiały, że zajęcia były miłą atrakcją i odskocznią w ciągu tygodnia :) Wielki plus za indywidualne podejście - mi i mojemu narzeczonemu zależało na nauce włoskiego od zera pod kątem wyjazdu na Erasmusa. Ola dobierała materiały w ten sposób, aby jak najbardziej przydały nam się podczas pobytu we Włoszech. Lekcje były prowadzone w sposób bardzo profesjonalny a zarazem w pozytywnej atmosferze!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2018

Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam każdemu zajęcia z Olą! To naprawdę intensywny trening językowy. Widać, że każde zajęcia są dokładnie przemyślane i dopasowane do ucznia. Ola bardzo się stara, aby materiały były ciekawe i różnorodne, więc na każdych zajęciach jest jakiś filmik, piosenka czy gra. Podoba mi się również, że duży nacisk kładziony jest na mówienie, a do domu zawsze zadawane są zdania do tłumaczenia i dodatkowe ćwiczenia. Mi taka forma nauki bardzo odpowiada i widzę u siebie duże postępy.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Polecam zajęcia z Aleksandrą, przede wszystkim na początku poznaje Ciebie i to w jaki sposób się uczysz i dopasowuje pod Ciebie sposób nauczania. Jest zawsze doskonale przygotowana do zajęć, zna bardzo dobrze kulturę i życie włoskie i potrafi świetnie przekazać jak używać włoskiego tak, jakby robili to Włosi. Zajęcia są ciekawe i czas na nich bardzo szybko leci.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Bardzo polecam!
Ola pomogła mi nauczyć się włoskiego do poziomu B2 w ciągu półtora roku!

avatar
zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście, sympatyczna atmosfera, nauka z Olą to sama przyjemność!! :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Aleksandrą. Jest zawsze świetnie przygotowana i skupiona na swojej pracy. Efekty pracy są szybko widoczne. Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe i przemyślane. Ponadto Ola bardzo dobrze i wyraźnie mówi po włosku, co zdecydowanie ułatwia pracę. Polecam w 100%!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2017

Ola to bardzo symatyczna osoba z którą nauka to sama przyjemność. Zawsze świetnie przygotowana, skrupulatna. Różnorodność materiałów urozmaica i atwiała naukę. Czysta przyjemność. Polecam gorąco!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Zajęcia z Olą były super przyjemne i profesjonalne. Uczyliśmy się we dwójkę - ja i mój narzeczony. Ola świetnie dopasowywała przebieg lekcji i jej zagadnienia do potrzeb i możliwości dwóch uczniów naraz. Zajęcia były ciekawe i godzina mijała zazwyczaj błyskawicznie. Polecamy!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Gorąco polecam zajęcia z Olą! Wymagająca, zaangażowana, cierpliwa i zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć :) Ma duże doświadczenie w pracy dydaktycznej, wzbogacone długoletnim pobytem i kontaktami we Włoszech. Świetnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne, a nauka nigdy nie była monotonna - urozmaicona wieloma dodatkowymi materiałami dopasowanymi do zainteresowań ucznia. Zajęcia często umila pyszna włoska kawa! Bardzo polecam!!! :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Zajęcia były naprawdę miło spędzonym czasem wypełnionym intensywną nauką. Ola jest przesympatyczną osobą, zawsze przygotowaną do zajęć. Dostosowuje ilość i sposób przekazywania wiedzy do indywidualnych potrzeb. Uczy nie tylko języka, ale zapoznaje również z kulturą i życiem codziennym we Włoszech.Ola nie ogranicza się do kserówek, na każdych zajęciach była jakaś gra, piosenka, czy filmik (moim zdaniem świetny sposób na naukę), choć przede wszystkim konwersacja. Gorąco polecam :)

avatar
R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2015

zaraźliwy zapał. przerażająca solidność. uprzejmy ale stanowczy bat na leniwość. w rezultacie czysta przyjemność. polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2014

Zajęcia z Olą były cudowną, włoską przygodą :) Bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia gramatyczne, daje bardzo dużo ćwiczeń, dodatkowych materiałów zarówno dotyczących gramatyki, jak i leksyki. Zajęcia prowadzone były w bardzo miłej atmosferze a Ola zawsze skrupulatnie podchodziła do każdych z nich. Gorąco polecam! :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2014

Bardzo gorąco polecam!! Zajęcia sa ciekawe, dostosowane do potrzeb odbiorców. Dokładne tłumaczenie gramatyki, przyjemna nauka słownictwa, ale co najważniejsze poznanie kultury i obyczajów Włoch! Zajęcia prowadzone sa w sympatycznej i miłej atmosferze przez co człowiek czuje sie jak w radosnej Toskanii. Szybkie efekty nauki!!! Naprawde gorąco polecam i zachęcam do nauki języka włoskiego na zajęciach u Oli!!!!;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2013

Gorąco polecam !!! Ola uczy mnie już od trzech lat. Jest kompetentna i zawsze przygotowana. Zajęcia są ciekawe i dostosowane do potrzeb ucznia. Bardzo dużo zadaje do domu, ale w ten sposób człowiek naprawdę uczy się języka. Po kilku miesiącach nauki, wyjechałam do Włoch na wakacje i ani razu nie zająknęłam się po angielsku:-) Mówiłam po włosku:-) I byłam rozumiana przez miejscowych:-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2012

Bardzo kompetentna i komunikatywna prowadząca. Rzetelnie przygotowuje się do zajęć, dobrze tłumaczy złożone zagadnienia, zapewnia materiały ułatwiające naukę. Polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2012

Ola jest bardzo sympatyczna i bardzo skrupulatna. I co najważniejsze potrafi zarazić swoją skrupulatnością nawet najbardziej leniwych i chaotycznych. Jest zawsze przygotowana i piecze przepyszne muffiny :]
Bardzo polecam Jej zajęcia, mi osobiście dały o wiele więcej niż kursy w małych grupach w których uczestniczyłam wcześniej. Ola jest zawsze świetnie przygotowana i dostosowuje program zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2010

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Olą, jest zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć i prowadzi je bardzo ciekawie, polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.