Aleksandra Mazurek

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście )
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie podstawowym (szkoła średnia, przygotowanie do matury).

✔️ Zdałam maturę podstawową z matematyki na 100%

✔️ Mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury

✔️ Wiem, na jakich typach zadań warto się skupić i w jakiej kolejności je przerabiać

Podczas zajęć koncentruję się przede wszystkim na schematach i typach zadań, które regularnie powtarzają się na maturze. Uczę:

  • rozpoznawania typów zadań,
  • stosowania sprawdzonych metod krok po kroku,
  • efektywnego zarządzania czasem na egzaminie.

Stawiam na jasne tłumaczenie, spokojną atmosferę i konkretne efekty. Pracujemy na arkuszach maturalnych oraz zadaniach zgodnych z wymaganiami CKE.

Zajęcia możliwe online lub stacjonarnie (do ustalenia).

Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej 🙂

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.