Aleksandra Olszewska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji z matematyki, chemii oraz przyrody z zakresu szkoły podstawowej i liceum. Co mnie wyróżnia? Przede wszystkim fakt, że doskonale pamiętam czasy wczesnej edukacji. Nauka nigdy nie przychodziła mi łatwo, zawsze musiałam poświęcić nieco więcej czasu niż moi równieśnicy, wykształciło to we mnie systematyczność oraz pokazało, że wytrwałością i zawzięciem można wiele osiągnąć. Wiedząc jak trudno jest się uczyć przedmiotów z którymi jest nam nie po drodze, na lekcjach skupiam się na tym aby łatwo i przyjemnie przekazać materiał, bez zbędnych dodatków, zależy mi, aby uczeń zrozumiał materiał, a nie uczył się na pamięć. Umiem zarówno przygotować do egzaminu lub poprawki, jak i powtórzyć materiał, i uzupełnić braki. Największe doświadczenie mam w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty ale z chęcią przygotuję również do matury na poziomie podstawowym.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2020 - aktualnie
Korepetytorka
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2021

Pani Ola przygotowywała syna do egzaminu ósmoklasisty z matematyki.
Bardzo miła i kontaktowa osoba, doskonały kontakt mailowy. Pani Ola jest punktualna, skrupulatna i dobrze tłumaczy. Syn był bardzo zadowolony z lekcji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.