Aleksandra Katner

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Aleksandra Katner

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Aleksandra Katner

O mnie

Lektor i doktorant na Wydziale Orientalistyki w Katedrze Arabistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Nauczam od przeszło 8 lat.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą, a także dorosłymi.

Prowadzę własną szkołę języka arabskiego - Hunaka, a także współpracuję z różnymi ośrodkami na terenie Warszawy. Od dwóch lat prowadzę zajęcia online ;-) Co roku odbywam kilka szkoleń z zakresu dydaktyki i nauczania języków obcych, co daje mi szansę zdobywania nowych umiejętności, a moim uczniom - zapowiedź jeszcze ciekawszych zajęć.

Interesują mnie dydaktyka języków obcych z wykorzystaniem nowych technologii i metodyka nauczania. Zawodowo i po godzinach także kino arabskie i literatura kobiet Bliskiego Wschodu.

Każdą wolną chwilę spędzam w drodze - najlepiej daleko na Wschód.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 07.2012
Uniwersytet Jagielloński
Magister
arabistyka
10.2012 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Wydział filologiczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2016 - 07.2017
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej
10.2017 - aktualnie
Collegium Civitas
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Profesjonalny i kompetentny nauczyciel. Zaczynałem od tradycyjnych lekcji, ale od czasu wyprowadzki z Warszawy kontynuuję naukę przez Skype. Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Moje doświadczenia z lektorami języków są takie, że mało kto potrafi być jednocześnie wymagający i profesjonalny oraz prowadzić ciekawe zajęcia - a lekcje u Pani Oli mają wszystkie te elementy. Czuję, że po niecałym roku zajęć nauczyłem się naprawdę sporo, a do tego przy wykorzystaniu ciekawych narzędzi, np. quizleta czy youtube. Szczerze polecam.

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Kilka razy zaczynałem naukę arabskiego -- bez rezultatów. Od półtora roku uczę się u Pani Oli i jestem bardzo zadowolony. Bardzo trudny to język, jeszcze mnóstwo pracy przede mną, ale na wakacjach w Egipcie jestem w stanie się dogadać czy rozczytać szyldy na suku. Przede wszystkim zajęcia zawsze są ciekawe: Pani Ola sięga po różne materiały (gry, wideo, gazety...) przywiezione z krajów arabskich. Poza samą nauką języka przez te półtora roku moja wiedza o kulturze Arabów wzrosła znacznie, mimo że wcześniej nie raz zwiedzałem Północną Afrykę.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Od roku Pani Ola prowadzi zajęcia w naszej grupie: nikt nie spodziewał się, że nauka arabskiego może być tak dobrą zabawą. Oczywiście czasem jest dużo nowego materiału, a Pani Ola patrzy groźnie jak nie mamy prac domowych, ale ... nie spodziewałem się, że tak wiele uda nam się nauczyć przez rok! Polecamy!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

Przez ponad dwa lata uczęszczałem do Pani Oli na zajęcia z języka arabskiego. Po tym czasie mogę z całym przekonaniem polecić Panią Olę jako w pełni zaangażowanego, sumiennego i profesjonalnego nauczyciela. Dzieki niej dostałem wymarzoną pracę i teraz na codzień korzystam z języka.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Od blisko 5 lat Pani Ola uczy angielskiego moich chłopców. Dzięki zajęciom z Panią Olą 15 latek jest obecnie na poziomie C1, doskonale sobie radzi w komunikacji z obcokrajowcami i osiąga bardzo dobre wyniki w wymagającej szkole. 10 latek przewyższa znacznie poziom w szkole i swobodnie rozmawia z osobami anglojęzycznymi. Wyniki, które osiągają chłopcy są zasługą Pani Oli, która nie tylko świetnie uczy, ale też bardzo ciekawie prowadzi lekcje. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach i poza znajomością angielskiego często opowiadają ciekawostki z różnych dziedzin, które poruszane są podczas zajęć. Polecam zajęcia z Panią Olą.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Pani Ola jest kompetentną osobą. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, widać, że Pani Ola ma ogromny zakres wiedzy i świetnie potrafi ją przekazywać innym.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.