Ostatnia aktywność:
13 dni temu
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański35 - 55 / 60 min

Alejandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/524 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć! Mam na imię Alejandra. Jestem lektorką w prywatnych szkołach nauczania języków obcych. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi w różnych poziomach zaawansowania. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi na wypracowanie własnej metody nauki.

W ramach własnej działalności udzielam zajęć online oraz u siebie w mieszkaniu. Wystawiam również faktury dla firm.

Podczas pobytu w Polsce nauczyłam się trochę języka polskiego, znam również angielski jednak w trakcie zajęć chciałabym abyśmy rozmawiali głównie po hiszpańsku.   

Staram się dostosować do wymagań i potrzeb ucznia. Zapraszam do kontaktu mailowego aby sprecyzować formę zajęć (konwersacje, gramatyka, przygotowanie do kursów DELE, itp.). Zapraszam na zajęcia indywidualne, w parach oraz w grupach 3-osobowych.

Posiadam tytuł nauczyciela języka hiszpańskiego z Instytutu Cervantesa: Spanish Teacher Training - Spanish as a foreign language.

Oferta zajęć:
indywidualne - 55zł / 60min
w parach - 45zł / 60min
grupy 3-osobowe - 35zł / 60min. (tylko online)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Alejandra
Południowa 126
83-200 Starogard Gdański
NIP: 5842761618

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Nauka hiszpańskiego z Alejandrą to duża przyjemność!:)

Zawsze dobrze przygotowana do zajęć, cierpliwa, bardzo empatyczna i z poczuciem humoru:) Stwarza przemiłą atmosferę zajęć na które z chęcia się wraca.

W bardzo przystępny  sposób  tłumaczy gramatyczne zawiłości, udostępnia materiały z wyprzedzeniem - ćwiczenia, filmiki, teksty, dopasowując je na bieżąco do potrzeb, w trakcie konwersacji wyłapuje od razu ewentualne błędy, koryguje, zachęca do wypowiedzi. Obecnie zajęcia prowadzone są on line.

Recomiendo las clases con Alejandra:)

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Alejandrą (10/10),
Znam i uczę się z Alejandrą od kilku lat, najpierw tete a tete, a obecnie przez skype'a.
Zawsze jest przygotowana do zajęć, przed lekcją przesyła materiały (do czytania, video), czy to z zakresu doskonalenia słownictwa, czy z gramatyki. Jest osobą bardzo otwartą jeśli chodzi o przerabiany materiał, dostosowuje go w zależności od potrzeb (przykładowo, jeśli jest potrzeba skupienia się na gramatyce).
Jest osobą sumienną, punktualną. Ponadto jest osobą bardzo otwartą, ciekawą świata, przez co nie ma problemu ze znalezieniem wspólnego tematu do rozmowy, prze co lekce o charakterze konwersacyjnym przebiegają jak przesympatyczna rozmowa.
Bez cienia wątpliwości polecam osobę Alejandry jako nauczycielkę hiszpańskiego na każdym poziomie (także w zajęciach z dziećmi, co wiem z doświadczenia z moimi dziećmi (l. 9):), a sam nie zmieniłbym nic w tych zajęciach.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Bardzo polecam zajęcia hiszpańskiego z Alejandrą. Rozpocząłem z bardzo podstawową wiedzą, jednak od pierwszych zajęć zaczęliśmy rozmawiać w tylko i wyłącznie po hiszpańsku, co pozwoliło mi na bardzo duży progres w krótkim czasie. Po kilku zajęciach byłem w stanie załatwić podstawowe sprawy podczas podróży.

Alejandra dostosowywała zakres zajęć do aktualnych potrzeb w zakresie słownictwa i gramatyki, dzięki temu z każdym tygodniem coraz łatwiej było nam się komunikować. Często po zajęciach byłem zdziwiony, że udało mi się aż tyle przekazać :) Jednocześnie Alejandra motywuje do pracy własnej nad każdym z obszarów, rekomendując teksty do przeczytania, filmiki, filmy lub seriale do obejrzenia, czy też podcasty do przesłuchania.

Zajęcia mogą odbywać się elastycznie - nie ma problemów z ich przełożeniem w razie potrzeby. Preferowałem godziny poranne, co nie było żadnym problemem.

Zdecydowanie polecam Alejandrę jako nauczyciela.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2019

Polecam naukę hiszpańskiego z Alejandrą! Uczę się z nią od roku i jestem bardzo zadowolona. Alejandra zawsze przed zajęciami wysyła materiały do nauki, jest świetnie przygotowana i zorganizowana, tłumaczy wszystkie niezrozumiałe zagadnienia. Można się z nią nauczyć zarówno gramatyki jak i konwersacji. Jest osobą bardzo ciepłą, przyjacielską i sympatyczną.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Polecam wszystkim lekcje z Alejandrą! Jestem na poziomie początkującym i nie byłam pewna zajęć przez Skype, ale nie mogłam trafić lepiej! Alejandra zawsze przed lekcją wysyła mi materiały i pracę domową idealnie dopasowane do poziomu. Muszę przyznać że jest bardzo zorganizowana, zna się na swojej pracy i wie co robi. Do tego podchodzi do lekcji z uśmiechem i toną cierpliwości :) Stara się prowadzić zajęcia oparte na konwersacji prawie wyłącznie po hiszpańsku, a ja po każdej lekcji jestem zaskoczona, że aż tyle byłam w stanie zrozumieć i powiedzieć! A przy tym dobrze się bawić, bo choć wymagająca, atmosfera jest luźna i sporo przy tym śmiechu - dla mnie rewelacja! :))

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

If you are looking for a good teacher of Spanish, Alejandra is a perfect candidate!

avatar
Ola TC
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Chciałam wrócić do nauki hiszpańskiego, mając za sobą 1,5 roku nauki w szkole językowej, i miałam wielkie szczęście że znalazłam właśnie Alejandrę. Po paru miesiącach nauki z nią radzę sobie dużo lepiej niż po tych 3 semestrach w szkole. Zajęcia na skype mam regularnie, Alejandra zawsze przygotowuje i przesyła materiały wczesniej, a na lekcji omawiamy je, jest czas na pytania, jednak przede wszystkim rozmawiamy. Najfajniejsze jest to, że po zajęciach sama się dziwię że już tyle byłam w stanie Alejandrze opowiedzieć :) dzięki naszym lekcjom złapałam "bakcyla", i teraz dodatkowo oglądam seriale i filmy po hiszpańsku oraz słucham muzyki - i wymieniamy się z Alejandrą opiniami co do niektórych. Świetna nauczycielka, podchodzi z pasją, cierpliwością i uśmiechem - nauka z nią to czysta przyjemność :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Bardzo lubiłam lekcje z Alejandrą. Przygotowywała ciekawe materiały z dużą dawką nowego słownictwa. Kiedy coś nie do końca działało - zmieniałyśmy to, żebym jak najwięcej skorzystała z lekcji. Polecam serdecznie!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Alejandra jest prawdziwą profesjonalistką! Dobrze zorganizowana, rzetelna, cierpliwa, a przede wszystkim pozytywna i sympatyczna. Współpraca układa nam się świetnie i bardzo się cieszę, że trafiłam na tak świetną nauczycielkę. Polecam każdemu!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Uczę się języka hiszpańskiego z Alejandrą od kilku miesięcy i jestem ogromnie zadowolona. Poza oczywistą znajomością języka posiada umiejętność jego nauki, co nie zawsze jest oczywiste w przypadku lekcji z native speakerami. Zajęcia dopasowuje do preferencji ucznia.
Wielką zaletą jest dla mnie to, że zawsze ma przygotowane lekcje - materiały do omówienia (czy w postaci artykułów, czy filmów) są wcześniej wysyłane mailem, co daje okazję do przygotowania się lub wyjaśnienia wątpliwości na lekcji.
Dodatkowo, jeśli ktoś jak ja, chce się uczyć również gramatyki, ma wysyłane ćwiczenia do pracy samodzielnej.

Z Alejandrą jest stały kontakt, sprawnie odpisuje na maile. Lekcje odbywają się o ustalonej godzinie, bez opóźnień, bez odwoływania zajęć.

Alejandra prowadzi na facebooku grupę, gdzie publikuje ciekawostki dotyczące języka. Jest to dodatkowa możliwość kontaktu z językiem.

Uważam, że Alejandra ma duży talent pedagogiczny, jest bardzo sympatyczną osobą i z przyjemnością mogę polecić lekcje z nią każdemu, kto naprawdę chce się nauczyć hiszpańskiego.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 maja 2019

Niestety w oparciu o własne doświadczenia nie mogę się zgodzić z poniższymi opiniami. Jeśli ktoś oczekuje profesjonalnego podejścia do prowadzonych zajęć to w przypadku zajęć u Alejandry może się mocno zawieść. W środku okresu przygotowującego do egzaminu DELE nagle dostałam maila, że Alejandra jest obecnie zbyt zajęta by mieć ze mną zajęcia. Miałam kilku nauczycieli od różnych języków i powiem szczerze iż po raz pierwszy spotkałam się z tego typu zachowaniem, jakością i podejściem do swojej pracy oraz osoby ucznia. Jeśli ktoś tak jak ja poważnie traktuje naukę języka obcego i poszukuje nauczyciela rzetelnego i profesjonalnego podobnie jak ja może się bardzo rozczarować.

Letras y Colores

Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Lekcje przerwałam z powodów osobistych. Nie uważam natomiast, by było to odpowiednie miejsce do podawania jakichkolwiek szczegółów. O sprawie chciałam poinformować podczas zajęć, jednak pod koniec naszej współpracy nie pojawiła się ku temu okazja.
Życzę sukcesów w dalszej nauce z językiem hiszpańskim.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Z Alejandrą miałam okazję mieć zajęcia zarówno bezpośrednio jak i przez Skype i obie te formy były prowadzone w niezwykle dobry sposób. Zawsze była dobra atmosfera co sprawiało, że nie krępowałam się mówić w języku hiszpańskim. Alejandra zawsze jest przygotowana i dostosowuje materiały do zainteresowań i poziomu językowego.
Co najważniejsze, bardzo lubię Alejandrę i prowadzone przez nią zajęcia. Bardzo polecam tę nauczycielkę :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Alejandra to najlepsza nauczycielka jaką kiedykolwiek miałam. Jest pogodna i swoim usposobieniem zachęca do nauki języka hiszpańskiego. Lekcje są przyjemne, ciekawe, z bardzo praktycznym hiszpańskim. Punktualność, sumienność, elastyczność oraz dobre poczucie humoru to tylko niektóre atrybuty Alejandry - wspaniałej nauczycielki. Możliwość porozmawiania po hiszpańsku na każdy temat z ukierunkowaniem na to na czym nam zależy - bezcenne :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :)
Serdecznie polecam zajęcia z Alejandrą. Zawsze przygotowana do zajęć, osoba pełna profesjonalizmu i wysokiej kultury.
Na jej zajęciach zawsze było przyjemnie, aktywnie ale przede wszystkim "hiszpańsko" :)
Dużo ciekawych rzeczy można było dowiedzieć się na jej lekcjach.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Lekcje z Alejandra to ogromna przyjemność! Alejandra jest przemiłą osobą i cierpliwą nauczycielką :) potrafi idealnie dostosować lekcje do poziomu ucznia. Polecam serdecznie każdemu, kto chce praktykować rozmawianie po hiszpańsku w miłej atmosferze!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2018

Bardzo dobra nauczycielka hiszpańskiego, przez ponad rok nauki zrobiłam duży postęp. Lekcje w miłej atmosferze, dużo konwersacji, program dopasowany indywidualnie do potrzeb ucznia. Polecam Alejandrę :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Na zajęcia z Alejandra uczęszczałam ponad rok.
Program zajęć dostosowywała do mnie i moich potrzeb. Zawsze jest dobrze przygotowana do zajęć, urozmaica je o filmy, piosenki, kserówki, które później omawiamy.
Jest bardzo sympatyczna, do tej pory z żadnym nauczycielem języka nie czułam się tak swobodnie na zajęciach.
Po roku wspólnej pracy jestem w stanie swobodnie rozmawiać w języku hiszpańskim.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Alejandra to wspaniała osoba prywatnie a poza tym świetny nauczyciel hiszpańskiego. Myślę, że byłam w stanie bardzo dobrze wykorzystać nasze lekcje i dzięki niej rozwinęłam moje umiejętności językowe. Zawsze bez problemu udawało nam się dogadać co do godzin i nigdy nie było żadnego problemu. Same pozytywy!
Szczerze polecam!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Lekcje z Alejandrą nam już od ponad roku i jestem zachwycona! Dzięki niej nauka języka jest dla mnie wielką przyjemnością, jest bardzo uprzejmą i ciepłą osobą, która doskonale dopasowuje się do umiejętności, możliwości i preferencji ucznia. :) Z całego serca polecam Alejandrę, która nie dość, że chętnie dzieli się interesującymi faktami o Hiszpanii, z której pochodzi, to jeszcze przekazuje wiedzę w interesujący i bezstresowy sposób :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Super nauczycielka! Bardzo sympatyczna i miła. Zajęcia są bardzo różnorodne i ciekawe. Alejandra zachęca do pracy nad językiem przesyłając wiele materiałów (filmy, artykuły, ćwiczenia). Bardzo luźny kontakt, który ułatwia komunikację i na prawdę pozwala szybko nauczyć się języka. Bardzo polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Miałam zajęcia z Alejandrą przez parę miesięcy w Polsce, a następnie, jak wyjechałam z Gdańska, to kontynuowałam zajęcia przez Skype"a. Zdecydowanie był to najlepszy wybór, jeżeli chodzę o naukę hiszpańskiego! byłam wcześniej samoukiem i chciałam nauczyć się głównie rozmawiać po hiszpańsku i Alejandra dostosowała lekcje dokładnie do tego, czego chciałam i potrzebowałam. Po paru miesiącach nauki mogłam swobodnie prowadzić konwersacje z Hiszpanami na każdy temat. Poza tym Alejandra jest bardzo ciepłą osobą i lekcje mijały zawsze w sympatycznej atmosferze :) ale też motywującej do nauki. Gorąco polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Uczyłam się hiszpańskiego z Alejandrą prawie dwa lata. Alejandra jest przesympatyczną i zorganizowaną osobą, zawsze przygotowaną do zajęć. Dostosowywała lekcje do moich potrzeb, które często się zmieniały :). Dużo czasu spędzałyśmy na konwersacjach, więc lekcje były bardzo przyjemne i momentalnie się zapominało, że są w języku obcym. A na tym chyba polega nauka języka - żeby nie zastanawiać się, co i jak powiedzieć. Serdecznie polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Z Alejandrą spędziłam ok 2 lata nauki i wciąż mamy kontakt. Świetna nauczycielka, przyjaciółka, pomagająca w nauce języka hiszpańskiego, do tego jest nativem, więc wspaniale dzieli się kulturą hiszpańską. Polecam

avatar
Karolina Skrzypnik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Najlepsza nauczycielka jezyka hiszpanskiego, jaka kiedykolwiek mialam (a bylo ich kilka)! Lekcje z Alejandra to przede wszystkim rzetelnosc, kreatywnosc i sympatyczna atmosfera. Uwazam, ze zajecia z Alejandra przez Skype z sa na duzo wyzszym poziomie niz lekcje w stacjonarnej szkole jezykowej.
Polecam osobom na kazdym poziomie znajomosci jezyka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.