ALDONA PARTYKA

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków (Grzegórzki)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski80 - 150 / 60 min

ALDONA PARTYKA

Opis ogłoszenia

Mam na imię Aldona i uwielbiam podróżować. Zaraz po maturze wyemigrowałam do Włoch. Skończyłam tam filologię na uniwersytecie „La Sapienza”, a w Rzymie czuję się jak w domu.

Nauczę cię mówić poprawnie i poznasz język potoczny . Przygotujemy razem tiramisù i sam mi podyktujesz przepis na spaghetti con ragù jak prawdziwy italiano.  A jeśli zamierzasz lub prowadzisz biznes, pomogę ci przebrnąć przez tajniki interesów all’italiana .

Chcesz opanować podstawy włoskiego do wakacji? Tak by w miarę swobodnie komunikować się z miejscowymi na urlopie, zamówić danie czy zapytać kelnera o składniki; zrobić zakupy na targu, czy się upewnić, że zmierzamy do celu…

Przygotuję dla Ciebie program nauki na bazie twoich potrzeb . Stosuję różne metody, wynikające z moich doświadczeń jako lektora, językoznawcy i tłumacza. Każdy z nas uczy się inaczej, a lekcje ze mną mają być przyjemne.

Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach znajomości włoskiego.

Chętnie pomogę nadrobić zaległości uczniom czy studentom, przygotować do matury , egzaminu czy zdobyć certyfikat .
Zapraszam pasjonatów literatury oraz szeroko pojętej kultury Włoch.
Możesz podszkolić z moją pomocą język techniczny ; chętnie dzielę się wiedzą zdobytą w tłumaczeniach z różnorakich dziedzin, w tym dla przemysłu.
Prowadzę kursy dla firm , ukierunkowane na język biznesowy . Jeśli potrzebujesz słownictwa branżowego, przygotuję taki kurs pod klucz.

Zajęcia prowadzę w Krakowie i online
Cena do uzgodnienia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

ALDONA PARTYKA
GRZEGÓRZECKA, 67E/15
31-559 Kraków
NIP: 6612167042

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
11.1992 - 06.1996
Università degli Studi di Roma “La Sapienza”
Magister
Iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.