Aldona Jenerowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Wilda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem z wykształcenia pedagogiem, nauczycielem historii i lektorem języka włoskiego. Mówię po angielsku i hiszpańsku. Pomagam również w innych przedmiotach. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi.
Bardzo chętnie zajmę się pomocą w odrabianiu lekcji w godzinach zajęć szkolnych w większym wymiarze, w obecnej sytuacji pandemii, jeśli rodzice nie mają czasu i wtedy cena za godzinę jest do uzgodnienia.
Ponadto służę pomocą dzeciom w odrabianiu lekcji  na poziomie klas 1-3, jak również w klasach wyższych. Jestem bardzo dyspozycyjna, mogę dojeżdżać do ucznia lub przyjmować go u siebie w domu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Aldona Jenerowicz
Dąbrówki 2/21
61-501 Poznań
NIP: 6171487874

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.