Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 80 / 60 min

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA W PROMOCYJNEJ CENIE
Dobre korepetycje z chemii wcale nie muszą być drogie!

Cześć,

Mam na imię Ola, i jestem studentką ostatniego roku studiów inżynierskich na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej. Swoją maturę z chemii napisałam na 97%. Korepetycji udzielam już od 7 lat.
Średni wynik uczniów, których przygotowywałam do matury rozszerzonej z chemii w tym roku wyniósł 94%.

Zapraszam Cię do skorzystania z mojej pomocy w przygotowaniu do egzaminów, sprawdzianów i kartkówek, poprawie oceny końcowej, rozwiązaniu zadań domowych!

- Korepetycje (cena zależy od zakresu materiału, oraz ilości spotkań w ciagu tygodnia)

W łatwy sposób wytłumaczę Ci wszelkie zagadnienia z chemii, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Pokażę Ci łatwe sposoby na obliczenia, oraz jak szybko przyswoić nawet najtrudniejsze wzory. Oferuję liczne zadania oraz kserówki sprawdzające wiedzę z danego tematu. Dokładam wszelkich starań, aby każdy temat był w pełni zrozumiały, dlatego do każdego z zagadnień dołączam notatki, które dodatkowo sprawdzą i utrwalą wiedzę.

Udzielam korepetycji zarówno uczniom szkół podstawowych, jak i szkół średnich, a także studentom. Bez względu na to, czy potrzebujesz powtórzyć materiał do sprawdzianu, chcesz przećwiczyć zagadnienie z chemii lub chciałbyś wspólnie przygotować się do egzaminu, skontaktuj się ze mną!  Postaram się, aby chemia przestawała sprawiać Ci kłopoty, i abyś mógł poczuć się pewnie rozwiązując zadania z jakiegokolwiek tematu :)

- Pomoc w zadaniach domowych  [Cena? Dużo niższa, niż mogłaby się wydawać :) ]
Zapomniałeś o zadaniu domowym, kartkówce, lub kolokwium?
Pomagam uczniom i studentom nawet w późnych godzinach. Zakres: szkoła podstawowa, szkoła średnia, studia.
Jak to działa?
1. Kontaktujesz się ze mną na podany w ogłoszeniu nr telefonu(sms, whatsapp), lub na maila. Wysyłasz mi zadania (akceptuje każdy format), oraz informujesz mnie o czasie, w jaki potrzebujesz uzyskać rozwiązania.
2. W odpowiedzi informuję Cię o minimalnym czasie, jaki potrzebuję na rozwiązanie, a także dam Ci znać o możliwych sposobach płatności.

Jednak! Moja pomoc przy zadaniach nie kończy się na tym. Dodaję od siebie wyjaśnienia na każdym etapie obliczeń, a także dosyłam analogiczne zadania, abyś mógł rozwiązać je z pomocą otrzymanych wskazówek. Wysłane rozwiązania również sprawdzam i przesyłam poprawki/uwagi/podpowiedzi - za darmo; płacisz jedynie za wysłane przez Ciebie zadania do rozwiązania!

Odpowiadam na wszystkie wiadomości w ciągu 15 minut , także nie musisz się stresować, że otrzymasz ode mnie odpowiedź dopiero następnego dnia.

Jeśli jesteś zainteresowany, lub zainteresowana korepetycjami z chemii, rozwiązywaniem zadań lub przygotowaniem do egzaminów, pisz śmiało.

Zostało kilka wolnych miejsc!

Serdecznie zapraszam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Kursy i szkolenia
11.2022
CAE Exam (C1 Advanced)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2024

Pani Ola jest profesjonalna, cierpliwa, zawsze można liczyć na jej pomoc. Przygotowywała córkę do egzaminu ósmoklasisty, który napisała na 98%. Córka ma obecnie same piątki będąc w klasie językowej. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.