Anna Wasielewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam 13-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Przygotowuję licealistów do matury oraz kandydatów do rozmów rekrutacyjnych. Nauczam w trybie face-to-face z dojazdem do ucznia. Co więcej, posiadam certyfikat CPE oraz dyplom ukończenia kursu pedagogicznego. W pracy posiłkuję się wieloma materiałami dydaktycznymi, które przygotowuję mając na względzie indywidualne potrzeby każdego ucznia. Zaczynasz od podstaw? Potrzebujesz pomocy w nadrobieniu zaległości? Chcesz podszlifować umiejętności komunikacyjne przed wakacyjnym wyjazdem? Współpraca ze mną to gwarancja jakości. Zapraszam :]

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2016
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
09.2011
CPE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.