Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa (Praga południe +2)
Żyrardów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka90 / 60 min

Albert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Zajęcia online z wykorzystaniem wirtualnej tablicy.

Jestem absolwentem elektrotechniki na Politechnice Warszawskiej oraz studentem ostatniego roku analizy danych w Szkole Głównej Handlowej, od 5 lat udzielam korepetycji, a moi uczniowie zawsze poprawiają swoje wyniki i osiągają bardzo dobre rezultaty na egzaminach końcowych.

Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki i matematyki na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, testu gimnazjalnego, konkursów kuratoryjnych a także pomoc w nadrobieniu zaległości czy regularnym przygotowywaniu do sprawdzianów.

Zajęcia prowadzę w oparciu o sprawdzone materiały i zadania, a tempo pracy staram się dopasować indywidualnie do ucznia, dzięki czemu moi podopieczni są zawsze zadowoleni z naszej współpracy.

W szczególności zapraszam maturzystów, ponieważ właśnie na potrzeby matury z fizyki i matematyki opracowałem kurs przygotowawczy składający się z wyselekcjonowanych i sprawdzonych zadań, które dają gwarancję solidnego przygotowania do egzaminu.

Ceny:

60min onilne - 90zł

Możliwa jest organizacja grupy 2 lub 3-osobowej.

Kontakt:
tel. 792 - 807 - 350

Serdecznie Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

Z Albertem udało mi się solidnie przygotować do matury z fizyki i napisać ją powyżej 90%, choć jeszcze w połowie trzeciej klasy nie sądziłem, że taki wyniki jest dla mnie osiągalny.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

bardzo dobre, skuteczne korepetycje. Polecam

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Pan Albert pomógł mi wybrnąć z ciężkiej sytuacji na koniec roku (miałam zagrożenie z matematyki). Był bardzo cierpliwy, tłumaczył w przystępny sposób. Ponadto punktualny i bardzo sympatyczny :) polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.