Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 / 60 min

Albert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Tylko online

Jestem studentem IV roku elektrotechniki na Politechnice Warszawskiej oraz II roku Szkoły Głównej Handlowej, od 4 lat udzielam korepetycji, a moi uczniowie zawsze poprawiają swoje wyniki i osiągają bardzo dobre rezultaty na egzaminach końcowych.

Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki i matematyki na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, testu gimnazjalnego, a także pomoc w nadrobieniu zaległości czy regularnym przygotowywaniu do sprawdzianów.

Zajęcia prowadzę w oparciu o sprawdzone materiały i zadania, a tempo pracy staram się dopasować indywidualnie do ucznia, dzięki czemu moi podopieczni są zawsze zadowoleni z naszej współpracy.

W szczególności zapraszam maturzystów, ponieważ właśnie na potrzeby matury z fizyki i matematyki opracowałem kurs przygotowawczy składający się z wyselekcjonowanych i sprawdzonych zadań, które dają gwarancję solidnego przygotowania do egzaminu.

Ceny:

60min onilne - 50zł

Możliwa jest organizacja grupy 2 lub 3-osobowej.

Kontakt:
tel. 792 - 807 - 350

Serdecznie Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

Z Albertem udało mi się solidnie przygotować do matury z fizyki i napisać ją powyżej 90%, choć jeszcze w połowie trzeciej klasy nie sądziłem, że taki wyniki jest dla mnie osiągalny.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

bardzo dobre, skuteczne korepetycje. Polecam

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Pan Albert pomógł mi wybrnąć z ciężkiej sytuacji na koniec roku (miałam zagrożenie z matematyki). Był bardzo cierpliwy, tłumaczył w przystępny sposób. Ponadto punktualny i bardzo sympatyczny :) polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.