Albert Sebastien Natv

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Online
Lublin
Zamość
Chełm
Warszawa
Siedlce

Albert Sebastien Natv

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Albert Sebastien Natv

O mnie

Francuski NATIVE SPEAKER LEKCJE ONLINE Bonjour ! Oferuję ciekawe konwersacje w języku francuskim na Skype.Chcesz porozmawiać na aktualne tematy? Polityka, kultura, socjologia, muzyka i inne tematy jakie Cię interesują!Jestem indywidualnym nauczycielem języka francuskiego z 9 letnim doświadczeniem. Z pochodzenia jestem Francuzem z Avignon.

Dysponuję szerokim wyborem materiałów i podreczników, które pozwolą Państwa przygotować do egzaminów Alliance Francaise lub po prostu podwyższyć Państwa poziom języka dla celów osobistych lub zawodowych.Bonjour à tous, je vous invite à améliorer votre niveau de conversation en français . Je suis professeur de français particulier depuis près de 9 ans, je suis natif, originaire d’Avignon. Je dispose de nombreux matériels pédagogiques afin de permettre aux élèves qui le souhaitent de pouvoir se présenter aux examens officiels du DELF et DALF, ou bien simplement pour ceux qui voudraient travailler la langue à des fins personnelles ou professionnelles.À très bientôt

Albert

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Konkret, bardzo dobrze uczy,korzystam z konwersacji, jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim którzy chcą doskonalić język jak i uczyć się podstaw.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Świetny nauczyciel, wytłumaczy, ma cierpliwość i dar przekazywania wiedzy ! ☺️ A do tego z poczuciem humoru :) Polecam każdemu!

avatar
Marco
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Albert jest super nauczycielem! Jestem Włochem i musiałem nauczyć się francuskiego ponieważ pracuję w międzynarodowej firmie! Teraz świetnie mówię i czytam także po francusku. Dzięki za wszystko Albert! Bardzo polecam!!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Bardzo miły, profesjonalny, świetnie przygotowany, punktualny - nie ma mowy o nudzie. Lekcje przynoszą efekty. Cena konkurencyjna. Polecam serdecznie.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Albert jest super nauczycielem. Kontakt szybki. Lekcje prowadzi w bardzo przystępny sposób, nie ma mowy o nudzie. Polecam!!!

avatar
jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Albert to najlepszy i najbardziej profesjonalny nauczyciel francuskiego jakiego miałem – zawsze doskonale przygotowany i punktualny.
Bardzo nie wiele czasu wystarczyło żeby mój poziom języka zmieniał się z bąkającego na płynny.

Ale co najważniejsze lekcje z nim nigdy nie są nudne – Albert ma ogromną wiedzę z zakresu historii i kultury francuskiej i potrafi świetnie opowiadać.
Szczerze polecam – jeśli chcesz wreszcie zacząć mówić dobrze po francusku – to właśnie trafiłeś na odpowiednia osobę.
Jacek

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.