Albert Sebastien Natv

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Lublin
Warszawa

Albert Sebastien Natv

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Albert Sebastien Natv

O mnie

Francuski NATIVE SPEAKER LEKCJE ONLINE Bonjour ! Oferuję ciekawe konwersacje w języku francuskim na Skype.Chcesz porozmawiać na aktualne tematy? Polityka, kultura, socjologia, muzyka i inne tematy jakie Cię interesują!Jestem indywidualnym nauczycielem języka francuskiego z 9 letnim doświadczeniem. Z pochodzenia jestem Francuzem z Avignon.

Dysponuję szerokim wyborem materiałów i podreczników, które pozwolą Państwa przygotować do egzaminów Alliance Francaise lub po prostu podwyższyć Państwa poziom języka dla celów osobistych lub zawodowych.Bonjour à tous, je vous invite à améliorer votre niveau de conversation en français . Je suis professeur de français particulier depuis près de 9 ans, je suis natif, originaire d’Avignon. Je dispose de nombreux matériels pédagogiques afin de permettre aux élèves qui le souhaitent de pouvoir se présenter aux examens officiels du DELF et DALF, ou bien simplement pour ceux qui voudraient travailler la langue à des fins personnelles ou professionnelles.À très bientôt

Albert

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 10
  avatar
  Patrycja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 stycznia 2022

  Najlepszy nauczyciel języka francuskiego!
  Spotkania były czystą przyjemnością, prowadzone czysto konwersacyjnie pod kątem mówienia. Świetna, luźna atmosfera.

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 listopada 2021

  Albert to najlepszy nauczyciel francuskiego, jakiego miałam! Można z nim porozmawiać na każdy temat, a jego znajomość kultury, historii i polityki jest imponująca. Polecam każdemu, szczególnie tym, którzy chcą się uczyć języka nie z nudnych podręczników, ale.poprzez aktualności.

  avatar
  Sylwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 listopada 2021

  Serdecznie polecam! Od kilku miesiecy Albert udziela mi lekcji jezyka francuskiego przez Skype. Zajecia prowadzone sa w sposob bardzo ciekawy, w formie konwersacji. Poruszane tematy dotycza zagadnien z zycia codziennego, aktualnych wydarzen, etc. Wszystko to odbywa sie w bardzo milej atmosferze. Albert jest doskonalym rozmowca i nauczycielem ale takze sympatycznym czlowiekiem. Ciesze sie bo dzieki naszym spotkaniom mam kontakt z jezykiem francuskim w praktycznej formie. Wlasnie tego szukalam. Jeszcze raz polecam! :)

  avatar
  Tomasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 listopada 2021

  Lekcje z Albertem są świetne :) Bez najmniejszych wątpliwości polecam każdemu, kto chce rozpocząć przygodę z językiem francuskim lub wejść na wyższy poziom. Lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu bardzo szybko zobaczysz postępy :)

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 marca 2020

  Konkret, bardzo dobrze uczy,korzystam z konwersacji, jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim którzy chcą doskonalić język jak i uczyć się podstaw.

  avatar
  Agata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 marca 2020

  Świetny nauczyciel, wytłumaczy, ma cierpliwość i dar przekazywania wiedzy ! ☺️ A do tego z poczuciem humoru :) Polecam każdemu!

  avatar
  Marco
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 marca 2020

  Albert jest super nauczycielem! Jestem Włochem i musiałem nauczyć się francuskiego ponieważ pracuję w międzynarodowej firmie! Teraz świetnie mówię i czytam także po francusku. Dzięki za wszystko Albert! Bardzo polecam!!!

  avatar
  Magdalena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 marca 2020

  Bardzo miły, profesjonalny, świetnie przygotowany, punktualny - nie ma mowy o nudzie. Lekcje przynoszą efekty. Cena konkurencyjna. Polecam serdecznie.

  avatar
  Beata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 marca 2020

  Albert jest super nauczycielem. Kontakt szybki. Lekcje prowadzi w bardzo przystępny sposób, nie ma mowy o nudzie. Polecam!!!

  avatar
  jacek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 marca 2020

  Albert to najlepszy i najbardziej profesjonalny nauczyciel francuskiego jakiego miałem – zawsze doskonale przygotowany i punktualny.
  Bardzo nie wiele czasu wystarczyło żeby mój poziom języka zmieniał się z bąkającego na płynny.

  Ale co najważniejsze lekcje z nim nigdy nie są nudne – Albert ma ogromną wiedzę z zakresu historii i kultury francuskiej i potrafi świetnie opowiadać.
  Szczerze polecam – jeśli chcesz wreszcie zacząć mówić dobrze po francusku – to właśnie trafiłeś na odpowiednia osobę.
  Jacek

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.