Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kluczbork
Nysa
Krapkowice
Prudnik
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 / 60 min

Albert

Opis ogłoszenia

Proponuję skuteczne i solidne lekcje z chemii, które pozwolą nadrobić zaległości związane m. in. z nauką zdalną, pomogą zdać poprawki z chemii oraz przygotują do sprawdzianów, bieżącego materiału, jak również konkursów i olimpiad chemicznych.

Nauczaniem pasjonuję się od wielu lat i mam w tej dziedzinie bogate doświadczenie.

Prowadziłem skutecznie edukację wielu osób na różnych poziomach nauczania i z różnych przedmiotów ścisłych takich jak: matematyka, matematyka wyższa, fizyka, chemia, informatyka, programowanie, elektronika i elektrotechnika.

Gwarantuję motywującą atmosferę lekcji, która niezależnie od wielkości braków i zaległości pozwoli osiągnąć sukces i zamierzony cel :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 24:00
Wtorek08:00 - 24:00
Środa08:00 - 24:00
Czwartek08:00 - 24:00
Piątek08:00 - 24:00
Sobota08:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.