Albert Miecznik

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos35 / 60 min

Albert Miecznik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Uzyskałem 87% z matury rozszerzonej z wiedzy o społeczeństwie. Wynik zawdzięczam ciężkiej i systematycznej pracy. Dzięki temu uzyskałem niezbędne umiejętności do napisania matury z wosu na wysokim poziomie. Obecnie jestem studentem czwartego roku prawa i drugiego ekonomii.                                                            
  Posiadam liczne notatki i materiały, które pomagały mi w nauce do matury. Ponadto, mam zbiór najważniejszych uwag, na które warto zwrócić uwagę podczas nauki. Udzielam korepetycji osobiście i online.
  Przygtowuję do egzaminu ósmoklasisty, olimpiad i matury . Oferuję codzienny kontakt telefoniczny i mailowy. Mój numer telefonu 669326315. Pierwsze zajęcia darmowe

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Posiada bardzo dużą wiedzę i bardzo dobrze tłumaczy :) polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.