Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Jeżyce)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[E] Hola soy Alba, estudiante de bachillerato nativa española/catalana y ofrezco clases de español para aprender el idioma desde cero o mejorarlo con teoría y práctica. Anteriormente ya he dado clases de idioma y tengo experiencia tanto en niños como en adultos.

Hablo inglés, catalán, español y estoy aprendiendo polaco. Las clases serán completamente en español pero puedo explicarlo en inglés si así se requiere.

[PL] Cześć, nazywam się Alba. Jestem studentką bachillerato i pochodzę z Katalonii (Hiszpania). Oferuję lekcje z hiszpańskiego zarówno od zera jak i w celu jak najlepszego opanowania języka. W przeszłości prowadziłam już zajęcia i posiadam doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych.

Mówię po angielsku, katalońsku, hiszpańsku i uczę się polskiego. Lekcje odbywać się będą wyłącznie po hiszpańsku, jednak jeśli będzie trzeba potrafię także wyjaśnić wszystko po angielsku.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.