Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Bukowe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski75 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Ukończyłam filologię polską. Jestem doświadczonym nauczycielem z osiemnastoletnim stażem. Posiadam uprawnienia egzaminatora OKE.Oferuję pomoc w bieżącej nauce, nadrabianie zaległości, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty wg standardów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.Korepetycje odbywają się online lub stacjonarnie na Prawobrzeżu Szczecina. Lekcja trwa 60 minut, a jej koszt to 75 zł.Jeżeli są Państwo zainteresowani wysoką jakością nauczania i profesjonalnymi zajęciami w miłej atmosferze proszę o kontakt.Alicja

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.