Alicja Kowalczyk

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Wrocław
Oborniki Śląskie
Radom
Płock
Siedlce
Trzebnica
Legnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 60 / 60 min

Alicja Kowalczyk

Opis ogłoszenia

[Zajęcia stacjonarne w Warszawie lub Wrocławiu, lektor języka włoskiego]
Poza tym, że jestem studentką języka włoskiego, to głównie jestem jego miłośniczką. Liczne podróże do Włoch pozwoliły mi stale ulepszać umiejętności, a pracując w jednym z włoskich hoteli sieci Valtur zyskałam spore doświadczenie, gdyż ważnym aspektem nauki jest właśnie rozmowa z native speakerami. Od trzech lat pracuję jako animatorka w Biurze Podróży Itaka. Uwielbiam kontakt z ludźmi w różnym wieku. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi od 4 lat, jak również z licealistami, studentami i osobami dorosłymi, taka różnorodość ułatwia mi naukę innych języka włoskiego :)  Od dwóch lat udzielam korepetycji z języka i 100% moich uczniów jest zadowolych, a ponadto jestem lektorką w szkole językowej. Przygotuję do egzaminu maturalnego i innych testów na poziomie szkolnym. Cechuje mnie rzetelność i odpowiedzialność. Lubię uczyć, sprawia mi to wielką przyjemność. Do każdej lekcji przygotowuję ciekawe materiały, których przez wiele lat nauki na różnych poziomach- w gimnazjum, liceum i na studiach filologicznych udało mi się zgromadzić. Nie skupiam się na trudnych strukturach gramatycznych, a na rozmowie od pierwszej lekcji, jednak do każdego ucznia podchodzę w indywidualny sposób. Zajęcia stajonarne prowadzę w Warszawie lub Wrocławiu/Obornikach Śl. Zapraszam też do udziału w zajęciach online. 
Alicja

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
Uniwersytet warszawski
Licencjat
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2017 - aktualnie
Animator w firmie Itaka
06.2019 - aktualnie
Szkoła językowa
Pracuję jako lektorka języka włoskiego w szkole językowej.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.