Alicja Kowalczyk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 50 / 60 min

Alicja Kowalczyk

Opis ogłoszenia

[Zajęcia online , lektorka języka włoskiego, studentka Università di Firenze ]
Poza tym, że jestem studentką języka włoskiego, to głównie jestem jego miłośniczką. Liczne podróże do Włoch pozwoliły mi stale ulepszać umiejętności, a pracując w jednym z włoskich hoteli sieci Valtur zyskałam spore doświadczenie, gdyż ważnym aspektem nauki jest właśnie rozmowa z native speakerami.
Od trzech lat pracuję jako animatorka w Biurze Podróży Itaka. Uwielbiam kontakt z ludźmi w różnym wieku. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi od 4 lat, jak również z licealistami, studentami i osobami dorosłymi, taka różnorodość ułatwia mi naukę innych języka włoskiego :)  
Od kilku lat udzielam korepetycji z języka i 100% moich uczniów jest zadowolych.
Jestem lektorką w szkole językowej i mieszkam od niedawna we Florencji, gdzie studiuję drugi kierunek- Scienze per la comunicazione, na uczelni Università degli studi di Firenze .
Przygotuję do egzaminu maturalnego i innych testów na poziomie szkolnym. Cechuje mnie rzetelność i odpowiedzialność. Lubię uczyć, sprawia mi to wielką przyjemność. Do każdej lekcji przygotowuję ciekawe materiały, których przez wiele lat nauki na różnych poziomach- w gimnazjum, liceum i na studiach filologicznych udało mi się zgromadzić. Nie skupiam się na trudnych strukturach gramatycznych, a na rozmowie od pierwszej lekcji. Do każdego ucznia podchodzę w indywidualny sposób. Zapraszam do udziału w zajęciach online. 
Alicja

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
Uniwersytet warszawski
Licencjat
Filologia włoska
09.2020 - aktualnie
Università degli studi di Firenze
Licencjat
Scienze umanistiche per la comunicazione
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2017 - aktualnie
Animator w firmie Itaka
06.2019 - aktualnie
Szkoła językowa
Pracuję jako lektorka języka włoskiego w szkole językowej.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.