Alicja Sawków

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Piekary Śląskie
Bytom
Radzionków
Siemianowice Śląskie
Katowice
Chorzów
Tarnowskie Góry
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia50 / 60 min

Alicja Sawków

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz pomocy przy nauce historii, nie radzisz sobie w szkole, albo po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś nowego - z chęcią udzilę ci lekcji. Ukończyłam studia historyczne, które pozwajają mi pomóc, jeśli tego potrzebujesz. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2013
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Prudniku
Fortepian
09.2013 - 06.2019
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. W. Lutosławskiego w Nysie
Fortepian
10.2019 - 06.2022
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Historia
Kursy i szkolenia
07.2022
Instruktor rytmiki
Doświadczenie
09.2021 - aktualnie
Społeczne Ognisko Muzyczne w Piekarach Śląskich

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Bardzo Polecam .
Kobieta z talentem i umiłowaniem do Historii. . Zawsze mega przygotowana. Tłumaczy i opowiada z spokojem i pasją. Ma bardzo miły głos aż chcę się słuchać.
Jesteśmy Mega zadowolone.
Bardzo dziękujemy.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2022

Bardzo polecam,
córka(5l) chodzi od niedawna, jestem pod wrażeniem cierpliwości i podejścia Pani Alicji do prowadzenia lekcji. Duży plus za przygotowane materialy do każdej lekcji, dostosowane do wieku. Córka zadowolona, chodzi bardzo chętnie na zajęcia.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2022

Od ponad roku posyłam swoją córkę na lekcje do Pani Alicji i jest super. Każda lekcja pełna uśmiechu. Córcia zadowolona, bo zawsze jest coś nowego, ale wszystko jest w tempie, które pozwala spokojnie przyswoić wiadomości. Wiedza przekazywana jest w tak przystępny sposób, że sam jeszcze na tym skorzystam ucząc się przy córce. Szczerze polecam lekcje u P. Alicji. Ogrom cierpliwości i pomysłów na przyjemne i efektywne sposoby nauczania. Całość oczywiście poparta wiedzą teoretyczną i praktyką, z której na pewno nawet doświadczone osoby mogą wiele dla siebie wynieść. Jestem pewien, że zarówno dla dzieci jak i dorosłych nauka gry w takim wydaniu jest świetnym pomysłem na rozwój. Życzyłbym takich nauczycieli naszym dzieciom w szkołach! Pozdrawiam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Świetna korepetytorka, myślę, że zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy wiedzę chcą odświeżyć i poszerzyć. Ma dużą cierpliwość, nawet do ciągle powtarzanych błędów. Praktycznie na każdych zajęciach potrafi wprowadzić coś nowego, nie zasypując jednocześnie ogromem informacji nie do pojęcia. Z czystym sumieniem polecam!

Alicja Sawków

Dziękuję za słowa uznania :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.