Szkoła Matematyki akwadrat

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Olsztyn
Gorzów Wielkopolski
Zielona Góra
Wałbrzych
Włocławek
Koszalin
Rzeszów
Bielsko-Biała
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

INFO: Więcej opinii o naszej szkole znajdziesz wpisując na e-korepetycje: akwadrat Warszawa.

#uczsięmatmy #online

UWAGA! Oferujemy również zajęcia z matematyki z korepetytorem ON-LINE! Przygotujemy Cię do egzaminu, wspólnie nadrobimy zaległości i pomożemy w rozwiązaniu zadań, które zdalnie otrzymujesz obecnie od swojej szkoły!

Cena 60-minutowych zajęć ON-LINE:
- 90 zł za zajęcia w pakiecie 4 zajęć
- 95 zł za zajęcia bez pakietu.

Cena 90-minutowych zajęć ON-LINE:
- 115 zł za zajęcia w pakiecie 4 zajęć
- 120 zł za zajęcia bez pakietu.

Zajęcia na poziomie rozszerzonym wymagają dopłaty w wysokości 20 zł do każdych zajęć.

Zajęcia z dojazdem: plus 10 zł

Zadzwoń i zapytaj też o inne przedmioty!

W SKRÓCIE

Jesteśmy  pierwszą i największą w kraju mobilną szkołą matematyki. Jesteśmy oficjalnym partenrem merytorycznym serwisu e-korepetycje w dziedzinie matematyki i posiadamy prestiżowy tytuł Firmy Roku przyznany przez jedną z rozgłośni radiowych. Już od 13 lat dodajemy skrzydeł, dzielimy się pasją, mnożymy możliwości! Organizujemy korepetycje z matematyki z bezpłatnym dojazdem korepetytora oraz zajęcia z matematyki on-line! Organizujemy również zajęcia z innych przedmiotów.

To my jako pierwsi na rynku edukacyjnym w Polsce zbudowaliśmy mobilną szkołę matematyki w oparciu o swój innowacyjny pomysł. To nasza szkoła jako pierwsza wyszła do uczniów z ofertą możliwie jak najwygodniejszej nauki matematyki. W ciągu ostatnich 13 lat pojawiały się na rynku szkoły matematyki próbujące skopiować nasz pomysł na nauczanie. Sporej części z nich już nie ma, inne funkcjonują, ale jeśli cenisz sobie profesjonalizm, bezpieczeństwo i tradycję, zgłoś się do nas i nie ryzykuj trafienia na przypadkowe firmy i korepetytorów.  

Z nami naprawdę wszystko jest proste: zajęcia umawia się wykonując jeden telefon pod numer 508-930-101, nasz korepetytor dojedzie do miejsca zamieszkania ucznia lub umówi się na pierwsze zajęcia przez internet! Po skończonych pierwszych zajęciach można na spokojnie zastanowić się, jaki pakiet zajęć wybrać. Po podjęciu decyzji opłaca się wybrany pakiet przelewem na konto szkoły, co umożliwia kontynuację nauki.

NASZ CEL i MISJA

Jesteśmy nie tylko najstarszą mobilną szkołą matematyki, ale też tworzymy największą w kraju sieć szkół matematyki. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań uczniów w zakresie nauczania matematyki na drodze organizowania wygodnych i skutecznych zajęć w przystępnej cenie . Organizujemy korepetycje z matematyki z dojazdem do domu ucznia oraz zdalną naukę matematyki przez internet . Oferujemy również naukę innych przedmiotów. Pomagamy w nadrabianiu zaległości, nauce materiału bieżącego, pracach domowych, skutecznie przygotowujemy do Matury. Możemy pochwalić 100% zdawalnością z egzaminu maturalnego. Każdy klient wybiera termin zajęć i ich intensywność. Nasza misja to podnoszenie jakości usług nauczania indywidualnego poprzez budowanie silnej ogólnokrajowej marki, która gwarantuje świadczenie usług w legalny i profesjonalny sposób, której nauczyciele inspirują swoich uczniów, zmieniają ich nastawienie do przedmiotu nauczania i zwiększają szanse uczniów na opanowanie wartościowej wiedzy.

NASZA KADRA

Pracują dla nas zarówno nauczyciele szkolni, jak i absolwenci kierunków matematycznych i uczelni technicznych. W naszej kadrze znajdują się również studenci uczelni technicznych, wykładowcy akademiccy, emerytowani nauczyciele matematyki. Zróżnicowanie w kadrze pozwala nam na taki dobór korepetytora do danego ucznia, który pozwoli na możliwie najskuteczniejszą naukę. Nasi uczniowie mają różne charaktery, temperamenty i predyspozycje. W rezultacie niektórzy uczniowie będą doskonale rozumieć się z młodym korepetytorem, studentem kierunku matematycznego, inni potrzebują autorytetu doświadczonego nauczyciela i ich nauka będzie efektywna, gdy zajęcia poprowadzi wykładowca akademicki lub emerytowany nauczyciel matematyki. Co ważne, nasi matematycy poza wiedzą przedmiotową i znajomością metod nauczania posiadają osobowość, która pomaga im przekonać uczniów do zainteresowania się matematyką i zmotywować ich do nauki. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

CENNIK

Wierzymy, że tylko systematyczna nauka jest w stanie przynieść efekty i zbudować kompetencje umożliwiające opanowanie przedmiotu i samodzielne radzenie sobie z zagadnieniami matematycznymi w przyszłości.Nasze zajęcia z dojazdem standardowo trwają 2 godz. lekcyjne.

Cena takich 90-minutowych zajęć to:
- 125 zł w pakiecie 4 zajęć
- 130 zł w przypadku zajęć bez pakietu

Organizujemy również zajęcia 60-minutowe w cenie:
- 100 zł za zajęcia 60-minutowe w pakiecie 4 zajęć  
- 105 zł za zajęcia bez pakietu.

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej oraz zajęcia dla uczniów z klas z matematyką rozszerzoną wymagają dopłaty w wysokości 20 zł.

Nie ryzykuj trafienia na przypadkowych korepetytorów. Zaufaj nam! Matematyka to nasza specjalność! Zapraszamy!

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zweryfikowania możliwości dojazdu naszego korepetytora do Państwa miejsca zamieszkania oraz potwierdzenia dostępności dogodnego dla Państwa terminu pod numerem telefonu: 508-930-101 

Podane w ogłoszeniu ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji  serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Szkoła Matematyki akwadrat
Bracka 35a
91-710 Łódź
NIP: 7282577807

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć zdalnych. Korzystamy od kilku tygodni i widzę, że córka złapała dobry kontakt z korepetytorką i ma lepsze oceny z klasówek. Polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Jesteśmy bardzo zadowolone z zajęć prowadzonych przez Pana Tomasza (świetny korepetytor!). Kontakt z sekretariatem też mega pozytywny i miły. Zajęcia umówione bardzo sprawnie i stres związany z matematyką już nie jest taki duży. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.