Agata Kucharska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Szczecin

Agata Kucharska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Agata Kucharska

O mnie

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

PRZYJEMNA I EFEKTYWNA NAUKA JĘZYKAZapraszam na prywatne lekcje języka angielskiego w miłej atmosferze. Korepetycji udzielam od ponad 10 lat, zarówno dzieciom, nastolatkom jak i dorosłym. Prowadzę zajęcia językowe w firmach tj. Castorama, Survitec i innych. Posiadam certyfikaty ukończenia kursów FCE, CAE, CPE jak i certyfikat językowy TOEFL. Studia na kierunku filologia angielska oraz pobyt za granicą również pozwoliły mi udoskonalić język. Chętnie pomogę nadrobić zaległości szkolne, przygotować się do egzaminów czy zdania certyfikatu lub też nabyć umiejętności potrzebnych do zwykłego porozumiewania się.

Zapewniam wszelkie materiały niezbędne do przyswojenia angielskiego.Zapraszam :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

pani Agata jest bardzo kompetentna osoba, ma niesamowita cierpliwość oraz bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, od kad korzystam z jej usług mój język angielski bardzo się poprawił. Polecam.Pożytecznie spędzony czas w miłej atmosferze

avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Polecam zajęcia z Panią Agata, świetne i indywidualne podejście do kursanta. Łatwość w nawiązywaniu kontaktu, przez co, nauka sprawia samą przyjemnosć i z niecierpilowością czekam na każde kolejne zajęcia.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agatą. Świetnie przygotowuje do egzaminów i jest bardzo rzeczowa. Dzięki niej udało mi się mocno podciągnąć z gramatyki i w końcu nie boję mówić.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2019

Super wytłumaczony materiał. Nauka przyjemna. Konwersacja na wysokim poziomie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Polecam wszystkim korepetycje u Pani Agaty. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i różnorodność zajęć :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Dzięki pani Agacie mój syn opanował gramatykę niemalże do perfekcji, co zawsze było dla niego nielada problemem. Podoba mi się to, że na zajęciach nie tracą czasu na „pitu-pitu”, a rozmawiają jedynie po angielsku - dzięki temu lekcja jest w pełni wykorzystana, a moje pieniądze nie są zmarnowane. Syn nabrał swobody w konwersacji, przez co na wakacjach nie ma problemu z dogadaniem się z rówieśnikami pochodzącymi z innych krajów, obsługą hotelową, a nawet w restauracji chętnie zamawia za nas jedzenie :)
Polecam serdecznie panią Agatę - jest profesjonalna, sumienna, punktualna i przede wszystkim skuteczna!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Bardzo serdecznie polecam Panią Agatę za Profesionalizm , szeroki zakres wiedzy, dobre podejście do ucznia, przygotowanie na zajęcia i różnorodność w zadaniach. Przy Pani Agacie pozbyłam się bariery w mówieniu w obcym języku. Atmosfera na zajęciach jest swobodna przez co nauka sprawia duzo przyjemności.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Chodzę do Agaty już od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Żałuję, że wczesniej na nią nie trafiłam. Od razu widać jaki ma staż w nauczaniu. Zawsze przygotowana do zajęć, wyrozumiała i pomocna. Naprawdę polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.