Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Września
Kalisz
Gniezno
Poznań
Konin
Turek

Adrian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Adrian

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Inżynier
Technologia chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

JA poczekałam z opinią do wyników!!! Jeny dziękuję bardzo. Razem z rodzicami jesteśmy bardzo wdzięczni Panu za każdą mi poświęconą chwilę. Nie mieszkam w dużej miejscowości i jedyną mozliwa forma zajęć były zajęcia online. Nie myślałam że można być tak zadowolonym z takich zajec. Przygotowane prezentacje, filmiki, cwiczenia to bylo coś swietnego! Dziękuję za wszystko! :)

avatar
Kamil S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Zagadnienia (nawet nieco nadprogramowe) poruszane w trakcie zajęć na wysokim poziomie ale pozwala to później z łatwością podchodzić do najcięższych maturalnych zadań. Pan Adrian chętnie udziela odpowiedzi i wskazówek w wiadomościach prywatnych (dziękuję za np. rozwiązywanie problemu z cukrami późnym wieczorem na messengerze :D). Brak stresu, zbędnego dystansu wprowadza świetną atmosferę na zajęciach. Ale jak trzeba to jest i motywujące zwrócenie uwagi. Rok współpracy za nami i nie wyobrażam sobie kolejnego roku przygotowań bez tych zajęć

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Arkusze i zadania maturalne będą mi się śniły po tych 1,5 roku zajęć, jednak było warto. Maturę napisałem bez problemu, pomimo że akurat tegoroczny arkusz był dość dziwny. Dzięki za wszystko!
11 sierpnia proszę czekać na sms :P

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Nie potrafię sobie wyobrazić przygotowania do matury bez zajęć z Panem Adrianem. Podeszłam do niej bez stresu, ale bardzo zmotywowana. Wiele zadań zrobiłam słysząc Pana uwagi z zajęć w głowie. A gdyby nie „A współczynniki się same dobiorą?” straciłabym punkt przez jak zwykle swoje niedopatrzenie. Dziękuję bardzo za ten ciężki rok i serdecznie wszystkim polecam te zajęcia!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Dzięki Panu Adrianowi zrozumiałem, że chemia wcale nie jest taka trudna. Na lekcjach panuje bardzo miła i serdeczna atmosfera. Posiada bardzo dużą ilość materiałów własnych. Motywuje do pracy oraz do robienia ogromnej ilości zadań (oj potrafi zmotywować :D). I chyba najważniejsze to, że jest bardzo cierpliwy. W obecnej sytuacji (koronawirus) od razu przeszliśmy na zajęcia zdalne i gdybym wiedział, że zajęcia online mogą być tak ŚWIETNIE przygotowane to częściej bym korzystał z takiej możliwości. No i nie będę ukrywać, że dzięki świetnemu kontaktowi zawsze z uśmiechem szedłem na korki :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Świetne podejście i mnóstwo materiałów! Już po pierwszych zajęciach widziałam poprawę w moich zaległościach w chemii. Zdecydowanie przygotowania do matury zacznę od września z Panem Adrianem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.