Andrzej Szczudlik

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Dopiewo
Dąbrówka
Chomęcice
Poznań
Suchy Las (Luboń)
Luboń
Komorniki
Puszczykowo

Andrzej Szczudlik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Andrzej Szczudlik

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Violka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Bardo polecam lekcje u Pana Andrzeja. Jest kompetentnym nauczycielem, który prowadzi zajęcia w przyjaznej atmosferze, bez stresu i presji. Bardzo skutecznie uczy gry on-line, nawet w przypadku początkujących uczniów. Zaczynając moją przygodę z akordeonem, po kilku spotkaniach on-line byłam w stanie zagrać mój pierwszy utwór. Przyjazne i motywujące nastawienie do ucznia wyróżnia tego nauczyciela na tle innych.

Andrzej Szczudlik

Bardzo dziękuję za tak dobrą opinię.
Serdecznie pozdrawiam
Andrzej Szczudlik

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.