Krystian Lizak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Wieliczka
Dobczyce
Bochnia

Krystian Lizak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Krystian Lizak

O mnie

Krystian LizakAkordeonista, ur w 1990r. pochodzi ze Szczyrzyca.

Naukę gry na Akordeonie rozpoczął w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Limanowej im. Grażyny Bacewicz u pani Urszuli Mitkowskiej. Kontynuował w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st w Krakowie im Fryderyka Chopina, pod okiem dr. Janusza Patera.

Swoje umiejętności doskonalił na wielu kursach muzycznych pracując pod kierunkiem.

G. Draugsvolla, Borisa Lenko, B. Zagorański, M. Vayrynena, M. Luoma, i innych.Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

w klasie profesora Zbigniewa Ignaczewskiego Jego głównym przedmiotem jest Akordeon, ale na Akademii rozwija swoje zainteresowania również w kierunku Gitary Jazzowej oraz Kompozycji i Aranżacji. Ponadto gra na instrumentach etnicznych, które następnie łączy z akordeonem w swoich kompozycjach.Laureat wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych m.in.:

I miejsce IX Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe

I miejsce Międzynarodowy konkurs w Pradze

II miejsce Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Chełmie

II miejsce Grand Prix International Jeunes Talents we Francji

II miejsce Miedzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Puli, Chorwacja

III miejsce Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w ChełmieObecnie jestem nauczycielemZapraszam :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Akademia muzyczna w Łodzi
Magister
Akordeon
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2020

Bardzo dobry korepetytor, dzięki niemu nauczyłem się grać na akordeonie w zaledwie miesiąc:) Polecam z całego serca, czysta pasja i profesjonalizm poparty doświadczeniem.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Dzięki lekcjom z Krystianem i pokazaniu, jak poprawnie ćwiczyć - w 3 tygodnie nauczyłam się dużo więcej niż sama przez 3 miesiące. Sposób prowadzenia zajęć, stosowane metody - pełen profesjonalizm. Polecam zajęcia osobom zarówno początkującym, jak i chcącym udoskonalić swój "warsztat". Dodatkowy plus za miłą i bezstresową atmosferę :) Szczerze polecam.

avatar
Józef
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Świetne zajęcia! dostałem je od szwagra na prezent urodzinowy, mimo że gram już na akordeonie kilka lat Pan Krystian pokazał mi że akordeon ma dużo więcej możliwości i nie musi być taki trudny! dzięki za pokazanie w jaki sposób ćwiczyć, ta metoda jest genialna :) !! Pozdrawiam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Pan Krystian ma doskonałe podejście do dzieci. Tomuś odkąd zaczął grać na akordeonie guzikowym stracił ochotę do ćwiczenia, dostał bardzo trudny materiał i nie dawał sobie z nim rady odkąd zaczął ćwiczyć pod okiem Pana Krystiana zaczął dostawać same piątki i nabrał chęci do gry!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.