Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Żukowo
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka35 - 75 / 60 min

Marek Najbar

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Ognisko Muzyczne "Akolada" zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na naukę gry na instrumentach:
fortepian (pianino)
skrzypce
gitara klasyczna, elektryczna i basowa
ukulele
wiolonczela
flet prosty i poprzeczny
akordeon
keyboard
oraz lekcje śpiewu klasycznego i rozrywkowego.
Prowadzimy także zajęcia rytmiczno-umuzykalniające dla małych dzieci, orkiestrę smyczkową, zespoły kameralne oraz warsztaty muzyczne.

Stawiamy na rozwój zainteresowań muzycznych, kształtowanie prawidłowych nawyków w grze na instrumencie oraz śpiewie oraz przygotowanie do samodzielnego wykonawstwa (czytanie zapisu nutowego, interpretacja). Proponujemy ciekawe opracowania, radość gry zespołowej i rozwijanie talentów. Wszystkim tym, którzy kochają grę na instrumentach i śpiew oraz chcieliby przekonać się, że nigdy nie jest za późno na przygodę z muzyką, proponujemy zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze przez doświadczonych i życzliwych nauczycieli. Lekcje są dostosowane do wieku i indywidualnych predyspozycji i zainteresowań.

Proponujemy także wsparcie dla uczniów szkół muzycznych w zakresie gry na skrzypcach, flecie, wiolonczeli, fortepianie oraz gitarze. Pomoc w przygotowaniu programu, pokonaniu trudności technicznych oraz tremy, itp.

Miejsca:
Gdańsk-Osowa, SP 81, ul Siedleckiego
Gdańsk-Strzyża, Dom Parafialny przy kościele p.w. Zmartwychwstania Pańskiego, ul. Gomółki 9
Gdańsk-Strzyża, IX LO, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8
Gdańsk-Osowa, Gimnazjum 33, ul. Wodnika
Żukowo, ul. Reja 12 (pianino, gitara, akordeon)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Marek Najbar
ul. Chrzanowskiego 78b/19
80-278 Gdańsk
NIP: 583-190-21-79

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1990 - 05.1995
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
instrumentalny - wiolonczela
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2020

Bardzo polecam nauke gry w Ognisku Muzycznym Akolada. Moja corka chodzi do Pani Anny Najbar na nauke gry na skrzypcach. To bardzo dobry nauczyciel, z ogromna cierpliwoscia do dzieci, zajecia nie sa nudne. Organizowane przez ognisko koncerty dodatkowo motywuja wszystkie dzieci i rodzicow :) zdecydowanie polecam.

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Polecam naukę gry na skrzypcach dla dzieci u pani Anny. Świetne podejście do dzieci - miło ale zdecydowanie. Poziom muzyczny oczywiście znakomity.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

W ognisku muzycznym Akolada uczę się od kilku miesięcy gry na pianinie. Zaczęłam naukę jako osoba dorosła i cieszę się, że tutaj mogę realizować swoje marzenie :) Na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera :) Pani Ania jest świetnym nauczycielem! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

w Akoladzie moja córka uczyła się gry na pianinie. Rok szkolny szybko upłynął a moje dziecko z radością wykonuje piękne utwory. Dziękuję!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2017

W Ognisku Muzycznym Akolada znalazłam powołanie do gry na instrumencie o którym marzyłam czyli na skrzypcach ! Naukę zaczęłam jako osoba dorosła praktycznie bez podstawowej wiedzy o muzyce. Po 8 miesiącach zajęć zagranie podstawowych melodii nie sprawia mi żadnego problemu. Pani Ania jest osobą miłą, utalentowaną i przede wszystkim wkłada ogromne serce w to co robi. Nauka w Akoladzie to czysta przyjemność. Polecam wszystkim

avatar
Midway
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Bardzo dobrzy nauczyciele, fachowe podejście do nauki gry. Mój nauczyciel doskonale wyczuł moje możliwości, dzięki temu nie zniechęciłem się do nauki.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Polecam Ognisko Muzyczne Akolada. Naukę gry na skrzypcach zaczęłam jako osoba dorosła i po 4 miesiącach potrafię grać podstawowe melodie. Pani Ania jest profesjonalną nauczycielką, która potrafi przekazać swoją wiedzę. Polecam wszystkim dorosłym i nie tylko :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Moje dwie córki korzystają z zajęć w Akoladzie. Starsza gra od 3 lat na pianinie, a młodsza od roku na skrzypcach. Obie lubią chodzić na zajęcia, a w domu chętnie same sięgają po instrument. Pan Marek i Pani Ania potrafią sprawić, że gra na instrumencie daje dzieciom dużo radości od samego początku. Koncerty, gra w mini orkiestrze lub w duetach szybko pozwala dzieciakom docenić ile przyjemności może dać umiejętność gry i zachęca do codziennych ćwiczeń. Do tego prowadzący to profesjonaliści, którzy jednak starają się dostosować "repertuar" do upodobań dzieci. Naprawdę polecam każdemu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.