Martyna Matoliniec

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot

Martyna Matoliniec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Martyna Matoliniec

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 03.2020
Akademia Sztuk Teatralnych we Wrocławiu
Magister
Aktorstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2020 - aktualnie
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

Zajęcia prowadzone przez Panią Martynę oceniam bardzo pozytywnie. Jest świetnym pedagogiem - potrafi efektywnie zainspirowac prawdziwy twórczy rozwój adepta, w naturalny sposob rozbudzic wyobraźnię i przeprowadzic przez istotne w parcy aktora elementy alfabetu teatralnego. Daje prawdziwy impuls do wnętrznego rozwoju. Jest przy tym takze otwarta na propozycje ucznia i chetnie pracuje nad tymi zagadnieniami, ktore szczegolbie go interesuja. Szczerze polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Martyna. Bardzo pomogła mi w przygotowaniach do egzaminów wstępnych. Teraz każdy tekst czy zadanie, które otrzymalem nie byly dla mnie problemem. Pani Martyna umie w bardzo jasny myślę dla każdego sposób wszystko wytłumaczyć.
O wiele lepiej tez po zajeciach umiem interpretowac dany tekst. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem to bardzo bardzo polecam

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Polecam, zajęcia prowadzone wszechstronnie, nakierowane na indywidualne potrzeby w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Z całego serca polecam zajęcia u Pani Martyny. Przygotowywała syna do egzaminów (wiersz, proza, piosnka) do liceum do klasy teatralnej. Dzięki Pani Martynie udało się. Syn jest w 1 klasie teatralnej :).
Pani Martyna to profesjonalistka :)))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.