akademia matematyki PIPÓŁ

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Ostrów Wielkopolski
Kalisz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

10 lat doświadczenia w edukacji,
15 000 godzin przeprowadzonych zajęć edukacujnych,
100% zadowolonych maturzystów,

Zapraszam na korepetycje do akademi matematyki PIPÓŁ. Profesjonalnie, ciekawie, bezstresowo. Nauczaniem zajmuję się zawodowo. Obecnie pracuję w I LO im. Adama Asnyka w Kaliszu, posiadam uprawnienia egzaminatora.
Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera i indywidualne podejście, mam bardzo duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. Tłumaczę do skutku, nawet njbardziej opornym na matematykę, pomagam zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia matematyczne.

Dzwoń śmiało! ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ MATEMATYKI
Tel. 665 234 924

Dodatkowo jako mój uczeń otrzymasz karty wzorów i materiały potrzebne do lekcji.

Stawiam przede wszystkim na praktykę, teorii podaje tyle ile powinno być, ani grama więcej. Z matematyką podobnie jest jak z treningiem sportowym - regularne ćwiczenia to klucz do sukcesu.

WAŻNA SPRAWA! Przyjdzcie na zajęcia w dwie osoby, cena spada na 40zł/h osoba, efekty pracy są bardzo zbliżone do zajęć indywidualnych, czasem nawet lepsze, a dla Ciebie taniej. Zamiast przychodzić raz w tygodniu na zajęcia indywidualne, przyjź dwa razy, ze swoim kolegą lub koleżanką na podobnym poziomie matematycznym. Gewarantuję efekt będzie znacznie lepszy, a koszt podobny.

1 osoba 60 zł, poziom podstawowy
1 osoba 80 zł, poziom rozszerzony
2 osoby 40zł/os/45 min
3 osoby 30zł/os/ 45 min

Znajdź moją stronę w internecie. Zapisz się na newsletter. Otrzymasz 50 % rabatu na pierwszą lekcję oraz, kartę wzorów. Wiadomości od akademii matematyki PIPÓŁ  promują znaczenie matematyki w nauce przyrodzie technice, kulturze i informują o organizowanych rabatach i zajęciach.

Zapraszamy do wspólnej matematyki!

Posiadam liczne pozytywne referencje od swoich uczniów. Sprawdź:
faceboock AkademaiaMatematykiPIPOL

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota09:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

akademia matematyki PIPÓŁ
Wybickiego 37
63 - 400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 6222531936

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 07.2009
Uniwersytet Zielonogórski
matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.