PhD Marek Dębczyński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kalisz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

PROFESJONALNE korepetycje z matematyki na KAŻDYM POZIOMIE i w MIŁEJ atmosferze!

Nauczę każdego, kto będzie chciał się nauczyć!

Mnie też chcieli zniechęcić do matematyki, ale się nie dałem i zostałem doktorem nauk matematycznych ! Jeżeli wydaje Ci się, że nie ma takiej osoby, dzięki której polubisz i nauczysz się matematyki? 
Masz rację … WYDAJE Ci się :)
Zapraszam na zajęcia do mnie!

„Miałem zajęcia z Panem dr. Markiem Dębczyńskim, wspaniała, miła, bezstresowa atmosfera, a co najważniejsze nigdy w życiu nie uczył mnie tak genialny nauczyciel! Niech każdy nauczyciel w szkołach państwowych ma taka wiedzę i taką pasję jak Pan Marek ! :)”

„Najlepszy korepetytor z matematyki! Przez kilka miesięcy moje wiadomości poprawiły się o 40% i dzięki temu udało zdać się maturę i to z dobrym wynikiem! Mega pozytywny, na zajęcia aż chce się przychodzić:) Polecam wszyyystkim przyszłym maturzystom!”

Więcej opinii na temat zajęć można znaleźć na stronie Akademii Matematyki w sekcji Opinie.

CENNIK

75zł/45min – tradycyjne zajęcia indywidualne 
100zł/h – tradycyjne zajęcia indywidualne
50zł/h/os – zajęcia w grupach

Moje życie   zawodowe to liczby. Pozwól, że przedstawię Ci te, które są najważniejsze dla Ciebie:

  • 10 lat doświadczenia w nauczaniu młodzieży i nauczyciel
  • 15 450 godzin przeprowadzonych wykładów i szkoleń
  • 2 500 zadowolonych uczniów i studentów
  • 100% zdawalność maturzystów
  • 0 wymagań co do wiedzy na wejściu 

Jestem osobą cierpliwą i mój sposób przekazywania wiedzy na pewno Cię mile zaskoczy. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie , aby zapewnić jak najlepsze osiągnięcie realizowanego przez nas celu. 

"Pierwszy raz spotkałam się z kimś, kto ma takie podejście do matematyki. przedmiot stał się nagle łatwym gdy pan Marek go tłumaczy! :)"

Moją specjalnością jest nauczanie uczniów szkół średnich, a w szczególności przygotowanie do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym oraz podstawowym .

Prowadzę zajęcia grupowe dla maturzystów od września do kwietnia podczas, których od zera tłumaczę wszystkie zagadnienia maturalne .

W ferie prowadzę moje autorskie 4dniowe intensywne kursy maturalne  na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, które odpowiadają około 4 miesiącom korepetycji indywidualnych u innego promotora

RODZICU!

Jeżeli chcesz zainwestować w rozwój swojego dziecka, zastanów się czy warto eksperymentować z przypadkowym korepetytorem bez referencji. Zapoznaj się z opiniami na mój temat! Często słyszę od uczniów, że podczas jednych zajęć ze mną nauczyli się więcej, niż przez miesiąc w szkole . Wynika to z faktu, że matematyka jest moją pasją i moi uczniowie to widzą!

Zajęcia odbywają się w moim Centrum Nowoczesnej Edukacji - Akademia Matematyki w Kaliszu na ul. Chopina 23/308.

W przypadku pytań proszę dzwonić: [*501 259 521 *] (jeżeli nie odbieram to oddzwonię) lub pisać na maila: m a r e k . d e b c z y n s k i @ g m a i l . c o m (bez spacji)

Nie czekaj! Zadzwoń teraz i umów się na prawdopodobnie najefektywniejsze przygotowanie do matury z matematyki w Kaliszu!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek13:00 - 15:00
Środa16:30 - 20:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

PhD Marek Dębczyński
Chopina 23/308
62-800 Kalisz
NIP: 618-203-72-93

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 05.2013
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Doktor
Informatyka/Matematyka
Kursy i szkolenia
09.2010
Kurs Pedagogiczny
Doświadczenie
11.2009 - aktualnie
Centrum Nowoczesnej Edukacji (www.akademiamatematyki.pl)
10.2013 - aktualnie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2019

Pan Marek jest najlepszym nauczycielem matematyki jakiego spotkałam. Dzięki niemu zyskałam pewność siebie i zrozumiałam, że matematyka jest do ogarnięcia. Trzy miesiące zajęć dały mi więcej niż trzy lata korepetycji. Na maturze próbnej uzyskałam 44%, a po trzech miesiącach zajęć z Panem Markiem majową maturę zdałam na 90%. Serdecznie polecam!!! :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Zapisując się na zajęcia do Pana Marka nie ogarniałem totalnie matematyki, lecz z biegiem czasu coś zacząłem łapać. Koniec końców ukręciłem prawie 80% na maturze ! POLECAM !!!!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Polecam Pana Marka z całego serca, jest to jeden z niewielu kompetentnych korepetytorów z którego aż bije entuzjazm, zaangażowanie oraz umiejętność przekazywania wiedzy którą Pan Profesor posiada.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Świetne lekcje, przygotowanie do matury w najlepszy i najszybszy możliwy sposób.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Polecam Pana Marka! Atmosfera sympatyczna i bardzo dobre przygotowanie! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Matematyka zawsze była moja piętą Achilesa, ale na zajęciach u Pana Marka wszystko się zmieniło ;) Lekcje były prowadzone w przyjemnej atmosferze, a wszystkie zagadania tłumaczone przejrzyście i zrozumiale. ;) Dzięki Panu Markowi matura z matematyki nie była dla mnie stresująca i wiedziałam, że sobie poradzę, ponieważ zostałam dobrze przygotowana przez świetnego nauczyciela :) Serdecznie polecam zajęcia z matematyki u pana Marka każdej osobie, która myśli, że matematyka jest niezrozumiała, bo dzięki tym zajęciom każdy dostrzeże jaka to łatwa i przyjemna dziedzina nauki :D

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Pan Marek to bardzo miły człowiek i świetny nauczyciel, z jego pomocą byłam w stanie napisać maturę z zaskakująco wysokim wynikiem. Tłumaczy bardzo zrozumiale i przystępnie nawet dla osoby, która kompletnie nie czuje się w matematyce. Bardzo polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Szkołę skończyłem w 2013 po 6 latach przerwy tj. w 2019 postanowiłem zrobić maturę. Można powiedzieć że uczyłem się wszystkiego od początku. Na zajęcia do Pana Marka trafiłem 4miesięce przed maturą, wystarczył jeden dzień w tyg żeby bez problemu zdać. Bardzo fajne podejście do ucznia i jasno wytlumaczone jak rozwiązać dane zadanie, ciekawe sposoby rozwiązań których nie uczą w szkołach a ułatwiają. I przede wszystkim miło i bezstresowo. Bardzo polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Bardzo polecam naukę z dr. Markiem Dębczyńskim. Żałuję, że dopiero na studiach Pana Marka poznałam. Widać, że matematyka jest jego pasją, bardzo angażuje się w to co robi. Potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia jasno i skutecznie, tak żeby każdy zrozumiał. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Dzięki Panu Marku polubiłam matematykę.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Gorąco polecam, matematyka staje się jasna już po 1 zajęciach innowacyjne metody + profesionalne przygotowanie do matury. Jeśli macie problem nie zwlekajcie - Akademia Matematyki i Marek Dębczyński rozjaśnią wasz umysł i pomogą zdać maturę.

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2016

Zajęcia z Panem Markiem udowadniają, że napisanie matury z matematyki rozszerzonej na wysokim poziomie nie jest żadną sztuką. Dzięki nim mogę teraz rozpocząć naukę na PWr. Polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2016

Pan Marek jest jednym z lepszych matematyków jakich dotąd spotkałam. Tłumaczy w sposób prosty, dla każdego zrozumiały, przy tym ma także poczucie humoru, dzięki czemu nie trzeba iść na wykłady i ćwiczenia ze stresem. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.