Akademia chemika - Agata Maj

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Kraków
Bydgoszcz
Toruń

Akademia chemika - Agata Maj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Akademia chemika - Agata Maj

O mnie

Nazywam się Agata Maj i cieszę się, że zaglądasz na moje ogłoszenie. Jestem magistrem chemii. Od 7 lat z zamiłowania przygotowuję swoich uczniów do sprawdzianów i egzaminów maturalnych. Zawsze indywidualnie podchodzę do potrzeb i możliwości każdego kursanta. Na lekcjach uczę przede wszystkim logicznego myślenia i poprawnej interpretacji danych. Moim celem jest to żebyś zrozumiał chemię, a nie uczył się jej na pamięć. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Zajęcia z Panią Agata to przyjemność zawsze przygotowana na zajęcia, wszystko wytłumaczy zajęcia odbywają się punktualnie nigdy nie zdażyło mi się aby je odwołała a dzięki niej zrozumiałem chemię z czystym sumieniem polecam każdemu

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Pani Agata jet bardzo sympatycznym i kompetentnym nauczycielem, ma niesamowite podejście do ucznia. Zawsze przygotowana do zajęć, na każde pytanie zna odpowiedź. Jest bardzo słowna - nie odwołuje zajęć i jest punktualna. Okazuje się, że chemię można zrozumieć i nie trzeba kuć na pamięć, a zadania maturalne to bułka z masłem! Gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2020

Serdecznie polecam, świetnie opracowane materiały, przystępny sposób tłumaczenia, zaangażowanie i przyjazna atmosfera.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Polecam. Pani Agata ma indywidualne podejście do ucznia. Jest zaangażowana w swoja prace, co widać po starannie przygotowanych zajęciach. Chodziłam do niej w celu nadrobienia zaległości i otrzymałam profesjonalną pomoc. Jak najbardziej polecam, jeżeli szukasz dobrego nauczyciela.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2020

Lekcje z panią Agatą są bardzo ciekawe i prowadzone w jasny i zrozumiały sposób. Przygotowane na zajęcia liczne pomoce i materiały pomocnicze sprawiają że chemia okazuje się ciekawa i nie taka straszna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.