Arkadiusz Kuboszek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj!

Nazywam się Arkadiusz Kuboszek i od ponad 13 lat pomagam studentom w nauce matematyki i informatyki. Od 9 lat uczenie innych to mój jedyny zawód, który cały czas zgłębiam, stosując autorską metodę ASAP- As Simple As Possible (Tak prosto jak tylko możliwe). Dzięki temu materiał, który na uczelni wydawał się wzięty z kosmosu, u mnie staje się prosty, przejrzysty i zrozumiały .

Z mojej pomocy skorzystało ponad 480 studentów , głównie pierwszego roku studiów. Pracowałem ze studentami na przeróżnym poziomie zaawansowania . Często z tymi, którzy uważali, że pomylili kierunek i ich głównym celem było utrzymanie się na studiach. Gościłem studentów z większości uczelni w Krakowie, głównie AGH, UEK, UJ, PK; ale także UP, UR, WSZiB i innych. Studiowali kierunki matematyczne, informatyczne, jak również chemiczne, fizyczne i pokrewne.

Ponad 10000 godzin doświadczenia w nauczaniu innych pozwoliło mi poznać, w jaki sposób ludzie myślą i analizują problemy. Dzięki temu szybko dostrajam się do Twojego sposobu myślenia, docieram do sedna problemu i pomagam go rozwiązać uzupełniając potrzebną wiedzę.Ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi w każdym wieku nauczyło mnie wyrozumiałości, cierpliwości i wytrwałości w tłumaczeniu tych samych zagadnień z wielu różnych perspektyw. Nie dziwi mnie żaden brak wiedzy . Widziałem już prawdopodobnie większość błędów, które można popełnić przy rozwiązywaniu zadań .

Jeśli chcesz bym pomógł Ci w nauce matematyki lub informatyki zadzwoń do mnie lub napisz . Jeśli chodzi o matematykę to moją specjalnością są analiza matematyczna oraz algebra. Uczę również wybranych zagadnień z matematyki dyskretnej, równań różniczkowych, podstaw logiki i teorii mnogości .

Z informatyki moją główną domeną są: programowanie i algorytmika. Pomagam głównie z takich przedmiotów jak: Wstęp do informatyki, Algorytmy i struktury danych, Języki i techniki programowania, MS Excel, UNIX, Systemy operacyjne, Automaty. Języki, w których głównie operuję to: C, C++, Java, Python.

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię zagadnienia, napisz na e-mail, być może będę w stanie Ci pomóc lub znam kogoś, kto Ci pomoże .

O mnie:
 - ponad 480 zadowolonych studentów
- 26 lat  edukacji własnej
- ponad 13 lat nauczania innych
- doświadczenie w pracy ze studentami z większości krakowskich szkół wyższych m.in. AGH, UEK, UJ, PK, UP, UR, WSZiB
- zawodowy korepetytor - prowadzę oficjalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą (wystawiam faktury VAT)
- pasjonat uczenia i rozwoju zarówno siebie jak i innych
- laureat licealnych konkursów matematycznych
- 94% z matury na poziomie rozszerzonej (2007 r.)
- absolwent Informatyki na AGH na wydziale IEiT
- stypendysta Matematyki na PK na wydziale FMiI

Kontakt:
Wayedu Sp. z o.o.
Arkadiusz Kuboszektel:
606 27 3210

Zadzwoń już teraz i umów się na pierwszą lekcję!

Ceny lekcji zależą od poziomu zagadnień, podaję je dokładnie po otrzymaniu zakresu materiału i przykładowych zadań.

Doświadczenie:
- 12 lat uczenia innych.
- Przygotowanie ponad 480 studentów do kolokwiów i egzaminów.
- Doświadczenie w nauce łącznie z ponad 700 osobami w przeróżnym wieku od 9 do 52 lat. Ponad 10000 godzin doświadczenia w nauczaniu innych. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Arkadiusz Kuboszek
Siemaszki, 28a/4
31-207 Kraków
NIP: 9452225251

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
AGH
Informatyka
10.2012 - 06.2013
Politechnika Krakowska
Matematyka
Kursy i szkolenia
.
Kurs maturalny RozszerzamMatmę.pl
Doświadczenie
10.2008 - aktualnie
Prywatny nauczyciel matematyki i informatyki
Setki zadowolnych uczniów i studentów w ciągu ostatnich 12 lat zawodowej pracy jako korepetytor.
11.2017 - aktualnie
Założyciel i administrator największej w Polsce grupy wsparcia w nauce matematyki na poziomie rozszerzonym na fb (ponad 6000 członków)
ROZSZERZASZ MATMĘ? DOŁĄCZ ZA DARMO: https://www.facebook.com/groups/169309616994550 Setki odpowiedzi na pytania, live'y powtórkowe, nagrania video, matematyczne tricki, hacki, strategie i sposoby efektywnej nauki.
05.2020 - aktualnie
Założyciel i mentor w kursie maturalnym RozszerzamMatmę.pl JEDYNA W POLSCE PLATFORMA Z VIDEO-KURSEM ONLINE
RozszerzamMatmę.pl to mój autorski projekt, w którym zebrałem esencję z 12 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji. ROZSZERZASZ MATMĘ? Wejdź na RozszerzamMatme.pl i przetestuj ZA DARMO pierwszy moduł na platformie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Zdecydowanie polecam! Pan Arkadiusz jest niezwykle profesjonalny i cierpliwy. Jego umiejętność wyjaśniania trudnych zagadnień matematyki dyskretnej w prosty i zrozumiały sposób jest godna podziwu. Dzięki jego pomocy nie tylko zdałem kolokwium, ale również zrozumiałem cały przedmiot matematyka dyskretna. To prawdziwy mentor, którego serdecznie polecam każdemu szukającemu wsparcia w nauce.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2023

Bardzo polecam pana Arkadiusza. Ma bardzo szeroki zakres wiedzy, w przeciągu jednej lekcji można momentalnie przeskoczyć z tematu matematyki licealnej na akademicka. Polecam szczególnie jako przygotowanie do matury z przedmiotów ścisłych (matematyka, fizyka, informatyka), zdziwiłbym się gdyby był jakiś temat którego pan Arkadiusz by nie wytłumaczył.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z panem Arkadiuszem, zajęcia prowadzone w sposób aby wydobyć wszystkie braki, nauczyć logicznego myślenia oraz dostrzegać nieoczywiste czasem rozwiązania. Potrafi wytłumaczyć każdy rodzaj zadań w zrozumiały sposób.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2023

Kiedy dostałem się do najlepszego liceum w Krakowie, szybko okazało się, że 6 na koniec szkoły podstawowej z matematyki ma się nijak do poziomu tego przedmiotu w mojej klasie. Cały pierwszy rok liceum miałem problemy i skończyłem go z 2 na koniec. W drugiej klasie zacząłem brać korepetycje u innych nauczycieli, którzy jednak często nie byli w stanie podołać zadaniom z olimpiad, którymi nieraz się zajmowaliśmy. Po paru miesiącach prób zacząłem pracę z Panem Arkadiuszem i od tego momentu już do końca czwartej klasy liceum chodziłem do Pana co tydzień na lekcję. Metoda wspólnego rozwiązywania zadań, gdzie uczeń nakierowywany jest na odpowiedni tor tak, aby samemu rozwiązał zadanie, którą stosuje korepetytor, okazała się skuteczna – z czasem byłem w stanie rozwiązywać samemu coraz to trudniejsze zadania, a liceum skończyłem z 5 z matematyki. Polecam więc zajęcia z Panem Arkadiuszem wszystkim licealistom, nawet tym z najwyższymi wymaganiami!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Wspaniały nauczyciel, który był w stanie prosto i zrozumiale wyjaśnić mi wszystkie zagadnienia i pomóc w rozwiązaniu zadań na pierwszym roku studiów informatyki.

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Jako osoba zdająca międzynarodową maturę IB mogę z całą pewnością polecić Pana Arkadiusza! Pracowałam z nim dwa lata (2 oraz 3 klasa liceum), przygotoiwywując się jednocześnie pod maturę, a także pisząc Internal Assesment. Mając problemy z IA Pan Arkadiusz zaoferował mi kreatywne rozwiązania na watpliwości dotyczące mojej pracy. Co do samego przygotowania pod maturę, korepetytor rzetelnie i jasno tłumaczył mi zagadnienia z którymi miałam trudności, zachęcając mnie do nieszablonowego myślenia i wiary w moje umiejętności matematyczne. Dla osób bojących się matematyki Pan Arkadiusz nadal by się idealnie!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Z Panem Arkadiuszem pracowałem przez prawie całą drugą i trzecią klasę liceum. Pomagał mi w zrozumieniu zagadnień omawianych w szkole na matematyce AAHL (ukończyłem maturę międzynarodową IB) oraz w poszerzaniu moich umiejętności programowania. W zasadzie ciężko mi powiedzieć coś negatywnego na temat naszych lekcji. Wiedza, doświadczenie, umiejętność tłumaczenia zagadnień w niezwykle intuicyjny, prosty i skuteczny sposób, przyjazne podejście i cierpliwość sprawiają, że korepetycje szybko przynoszą efekty, a atmosfera na nich panująca jest w pełni bezstresowa i wręcz zachęcająca do zadawania pytań. Oprócz tego, warto dodać, że Pan Arkadiusz bardzo sprawnie radzi sobie z prowadzeniem lekcji online, ma bardzo elastyczny grafik i zawsze, jeżeli tylko miał czas, to przedłużał lekcje tak, żeby dokończyć zadanie, czy omawianie jakiegoś zagadnienia. Zdecydowanie polecam.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Bardzo polecam lekcje z Panem Arkadiuszem. Wyjaśnia on nawet bardzo trudne zagadnienia w prosty i przystępny sposób.

avatar
alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Bardzo polecam! Pan Arkadiusz nie tylko samodzielnie przygotował mnie do matury rozszerzonej, ale przede wszystkim sprawił, że jeszcze bardziej polubiłam matematykę!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2022

Bardzo polecam !
Pan Arkadiusz przekazuje wiedzę w jasny i zrozumiały sposób, zawsze świetnie przygotowany. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2022

Serdecznie polecat kazdemu lekcje z Panem Arkadiuszem ! Mialam lekcje kilka miesiecy, ale pozwolilo mi to dobrze zaliczyc egzamin I skonczyc wszystkie projekty! Pomimo ogromnej ilosci zagadnien, Pan Arkadiusz byl w stanie wszystko swietnie mi wytlumaczyc krok po kroku ze stoickim spokojem jak zadawalam milion pytan:) Bylam tez bardzo pozytywnie zaskoczona jak dowiedzialam sie, ze Pan Arkadiusz nagrywa zajecia, bo pozwolilo mi to utrwalic nowy material! Pan Arkadiusz jest jednym z najlepszych nauczycieli jakich mialam !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2022

Polecam każdemu zajęcia z Panem Arkadiuszem !

Mam bardzo wysoki poziom wiedzy, który zauważa się już na pierwszych zajęciach. Do tego jest profesjonalny w przekazywaniu wiedzy. Tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały w bezstresowej atmosferze.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Najlepszy korepetytor online wg. mojej córki. Rezultat z pieniędzy zainwestowanych w korepetycje z panem Arkadiuszem rewelacyjny - egzamin na koniec 8 klasy zdany na 98% na luzie i z uśmiechem na ustach.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Pan Arkadiusz jest w pełni profesjonalny oraz rzetelnie podchodzi do swoich zajęć. Podczas naszych lekcji potrzebowałem pomocy zarówno z matematyki jak i informatyki. Pomimo tak szerokiego wachlarza potrzeb na każdym polu otrzymywałem dogłębne odpowiedzi na każde pytanie. Najbardziej zadowolony jestem z otrzymania tytułu laureata trzeciego stopnia Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH, do której to przygotowywałem się razem z Panem Arkadiuszem. Wiele godzin spędzonych wspólnie nad arkuszami sprawiło, iż zadania w których pierwotnie nie rozumiałem poleceń stawały się proste i przyjemne w rozwiązaniu. Serdecznie polecam każdemu studentowi przedmiotów ścisłych.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2021

Pan Arkadiusz przekazuje wiedzę w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, zajęcia są prowadzone tak, aby móc wynieść z nich jak najwięcej.
Na studiach miałam problem z przedmiotem związanym z algorytmami. Mimo wielu godzin poświęconych temu przedmiotowi zadania szły mi bardzo opornie. Byłam pewna, że nigdy nie zaliczę tego przedmiotu. W połowie semestru trafiłam na ogłoszenie pana Arkadiusza i okazało się to rozwiązaniem problemu. Mimo dość krótkiego czasu udało się zorganizować zajęcia tak, aby przygotować się do kolokwium zaliczeniowego praktycznie od zera. Pan Arkadiusz potrafi pokazać wiele ciekawych, oryginalnych rozwiązań danego zadania, a dzięki nagraniom z lekcji można przypomnieć sobie wszystko zaraz przed zajęciami. Podsumowując, zdecydowanie polecam:)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Uczyłem się z Panem Arkadiuszem zaledwie kilka miesięcy, jednak wystarczyło to abym pomimo ogromnych zaległości z materiału ze studiów oraz liceum zdał sesję z matematyki. Pomógł mi zrozumieć zagadnienia z którymi od lat miałem problem, uporządkował moją dotychczasową wiedzę, a także bardzo ułatwił zrozumienie nowych tematów, wszystko wytłumaczone prostym językiem w przystępny sposób. Ogromną zaletą było też to, że nie ma problemu z powtórnym omówieniem danego zagadnienia, czy też przerobienia zaległości. Naprawdę czuć na zajęciach, że Pan Arkadiusz to profesjonalista i naprawdę nie mogę się przyczepić do jego sposobu nauczania.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Pan Arkadiusz potrafi przekazać pokaźne ilości wiedzy oraz sposobów na zadania w bardzo przystępny sposób. Potrzebowałem pomocy w przygotowaniu do egzaminu z algebry, otrzymałem profesjonalne wytłumaczenie tematu i umiejętności dzięki którym egzamin był tylko formalnością. Wielu innych korepetytorów po zobaczeniu zadań oraz zakresu rezygnowało, w przeciwieństwie do Pana Arka. Naprawdę polecam korepetycje prowadzone przez Pana Arkadiusza!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Byłam w klasie maturalnej gdy zdecydowałam się zrezygnować ze zdawania biologii na poziomie rozszerzonym na rzecz matematyki - również na poziomie rozszerzonym. Niestety dostrzegłam to już dość późno, gdyż w lutym i szukałam kogoś kto pomoże mi w tak krótkim czasie opanować cały materiał potrzebny do matury. Natrafiłam na Pana Arkadiusza i uważam że lepiej trafić nie mogłam. Co tygodniowe zajęcia sprawiły, wręcz że polubiłam jeszcze bardziej matematykę i na maturę poszłam z uśmiechem i bez stresu. Zdałam na bardzo wysokim poziomie co pozwoliło mi wybierać między wszystkimi uczelniami wyższymi na jakie tylko chciałam pójść i były moim marzeniem. Do dziś matematyka towarzyszy mi na studiach - zakres materiału na studiach nie jest mi straszny. Nigdy bym wcześniej nie pomyślała, że będę zwolniona z egzaminu z matematyki w szkole wyższej za wykazane umiejętności. Wszystko to zawdzięczam Panu Arkadiuszowi- dokonał wręcz czegoś niemożliwego a skutki widać do dziś! Super korepetytor!

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Do Pana Arka chodziła moja córka, aby przygotować się do egzaminu po ósmej klasie. Miała tylko 9 tygodni na powtórzenie całego materiału.
Dzięki temu, że Pan Arek działa w sposób przemyślany i zorganizowany praca została tak zaplanowana, aby zmieścić wszystkie zagadnienia.
Mojej córce udało się i powtórzyć, i zrozumieć, i uzyskać satysfakcjonujący wynik w dużej mierze dzięki wspólnej pracy z Panem Arkiem.
Ma on talent do przekazywania wiedzy i umiejętność cierpliwego tłumaczenia dopóki materiał nie zostanie całkowicie zrozumiany.
Nie stwarza dystansu, dzięki czemu można zadawać pytania nawet te z gatunku banalnych.
Posiada dużą wiedzę, również psychologiczną i potrafi odpowiednio zmotywować do nauki.
Wysyła notatki robione po każdej lekcji, zadaje zadania do przerobienia w domu, pilnuje terminów oddania oraz sprawnie i szybko odpisuje na maile.
Jest osobą profesjonalną i godną polecenia.
Budzi dużą sympatię i zaufanie.

Moja córka nie tylko zdała bardzo dobrze egzamin z matematyki po ósmej klasie, ale też i polubiła matematykę :)
Z pełnym przekonaniem polecam korepetycje u Pana Arka.

avatar
Małgorzata/Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2020

Pan Arkadiusz, przez dwa lata przygotowywał córkę m.in. do konkursów matematycznych i olimpiad. Na zajęciach panowała super atmosfera, wszystkie tematy zawsze jasno wyjaśnione, wytłumaczone. Zawsze można było liczyć, ze p. Arkadiusz znajdzie czas na sprawdzenie zadania, udzielenia wskazówek w jakim kierunku pójść. Jest to osobą, która potrafi jeszcze bardziej zainteresować matematyką, zawsze profesjonalny, pełen optymizmu, zawsze mobilizujący do ciągłego rozwoju, do sięgania po coraz trudniejsze zadania. Do marca zajęcia odbywały się w normalnym trybie, a od marca w trybie on-line. Ta forma również bardzo się sprawdziła. Córka zajęła 3 miejsce w finale Mistrzostw Polski w konkursie Gier Matematycznych i Logicznych organizowanych przez Politechnikę Wrocławską, była uczestniczką etapu wojewódzkiego OMJ oraz uzyskała 100% na egzaminie ósmoklasisty. Naprawdę bardzo polecamy zajęcia z p. Arkadiuszem.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Nie mogłem znaleźć nikogo, kto byłby w stanie mi pomóc z tematem Automaty i Gramatyki na uczelni, aż trafiłem na Arka. Arek podszedł do tematu bardzo profesjonalnie znajdując i udostępniając mi dodatkowe materiały które były pomocne, jednocześnie odpowiadając na wszystkie pytania dotyczące nauczanych przez niego zagadnień. Widać było, że to profesjonalista z pasją. Do tego udostępnianie nagrania z korepetycji po lekcji, było czymś, z czym wcześniej się nie spotkałem a okazało się być bardzo pomocne przy powtarzaniu sobie materiału do kolokwium, które zaliczyłem na 5.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Byłem blisko sesji, a niestety czasem tak na studiach bywa, że nie ma czasu zająć się innymi przedmiotami, kiedy jest mało czasu i dużo zaliczeń.
Arek świetnie mi wytłumaczył temat, który nie jest łatwy. Matematyka dyskretna nie była moją mocną stroną, ale po tygodniu zajęć zaliczyłem egzamin na ocenę dobrą i zrozumiałem cały semestr.
Cierpliwy gość, bardzo dobrze tłumaczy. Wygodą są na pewno nagrane zajęcia i notatki, do których można wrócić. Polecam każdemu, kto chce nadrobić braki czy też zrozumieć lepiej temat.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Na korepetycje z informatyki do Pana Arka zaczęłam chodzić pod koniec pierwszego roku studiów, potrzebowałam pomocy z programowania w języku C, moja wiedza w tym zakresie była bardzo mała, ale z pomocą Pana Arka udało się zaliczyć przedmiot. Na drugim roku kiedy miałam programowanie w C++ już regularnie przez cały semestr uczęszczałam co tydzień na lekcje, zaowocowało to bardzo dobrze napisanym kolokwium zaliczeniowym na koniec semestru. Pan Arek na zajęciach wszystko bardzo dokładnie tłumaczył, cierpliwie odpowiadał na moje pytania i wątpliwości (a było ich sporo). Atmosfera na zajęciach była przyjazna dzięki czemu nie bałam się mówić, że czegoś nie rozumiem. Dodatkowym plusem zajęć była grupa na Facebook’u, na której mogłam zamieszczać zadania, które chciałabym zrobić na zajęciach, ale również gdy potrzebowałam dodatkowych materiałów lub wyjaśnień w trakcie samodzielnej nauki to właśnie tam były one zamieszczane. W razie potrzeby zawsze mogłam umówić się na lekcję online, która praktycznie niczym nie różniła się od tej na żywo, wynosiłam z niej tak samo dużo wiedzy. Przed zajęciami z Panem Arkiem byłam osobą, która nie cierpiała informatyki, a teraz mogę powiedzieć, że nawet ją lubię do tego stopnia, że po zakończeniu zajęć z programowania na studiach postanowiłam kontynuować naukę pythona. Pan Arek pokazał mi kilka opcji jak i czego mogę się dalej uczyć i nie były to nudne zadania jakich musiałam się uczyć na studiach a ciekawe i praktyczne projekty.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Zajęcia z Panem Arkadiuszem miałam przez 4 lata. Prowadzone były bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze, po zajęciach zawsze była możliwość kontaktu i pomocy przy problematycznych zadaniach. Ogromnym plusem była również organizacja zajęć w trakcie kwarantanny, bardzo szybko i z łatwością zajęcia przeszły na tryb online na Skype, a notatki z zajęć Pan Arkadiusz zawsze wysyłał na maila. Bardzo polecam Pana Arkadiusza każdej osobie, która tak jak ja czasami jednak potrzebuje pomocy z matematyką :)

avatar
Berenika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Z Panem Arkiem miałam przyjemność nauki 5 lat. Przez wszystkie te lata wykazywał się wielkiej profesjonalizmem i wielkim zaangażowanie. W „ sytuacjach krytycznych „ zawsze mogłam liczyć na jego pomoc. Bardzo wymagający korepetytor, ale atmosfera na lekcjach była przyjazna oraz miła.Nawet jako studentka sięgam do naszych wspólnych notatek. Polecam każdemu kto jest zdeterminowany i gwarantuje, że zapisze przynajmniej 100 zeszytów.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2020

Będąc w ciężkiej sytuacji z matematyką, kilka miesięcy przed maturą znajomy polecił mi Pana Arka, który wytłumaczył mi dosłownie wszystko ,,od podszewki” zaskakujący był dla mnie fakt, w którym wystarczy komuś coś dobrze wytłumaczyć, żeby stało się to przyjemniejsze. Pan Arek świetnie tłumaczy i zaleca dużo ćwiczeń i zadań ale to nic dziwnego bo w końcu praktyczna czyni mistrza : )
Naszą współpracę wspominam bardzo miło i pamietam, że dużo mi ona dała.

Maja

avatar
Anuka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2020

Pan Arek potrafi przekazać wiedzę matematyczna w bardzo uproszczony dla ucznia sposób. Działy z którymi męczyłam się sama jak i w szkole przez pare dni, zostały wytłumaczone zrozumiale w godzinę. Przyjemna atmosfera, profesjonalne i indywidualne podejście. Jako uczeń zdający maturę IB serdecznie polecam

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Rozluźniona atmosfera i tłumaczenie ludzkimi słowami to tylko jedne z pozytywów zajęć u Pana Arka :) już po paru zajęciach z trygonometrii, czy całek zauważyłam poprawę w ocenach i na pewno rozumiałam dużo więcej na lekcjach. Efekt końcowy: ocena 5 w IB z Mathematics HL!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia lekcji Pana Arkadiusza, dużo z nich się nauczyłam co skutkowało, począwszy od zdanych na dobrym poziomie sprawdzianach z danej dziedziny matematyki aż po maturę, na której udało mi się uzyskać wynik niewiele poniżej 90%! Bardzo polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Pana Arkadiusza polecamy w całej rozciągłości. Jego wiedza nie tylko matematyczna ale i fizyczna była dla nas dużą pomocą. Wyróżnia go doskonała umiejętność przekazywania wiedzy, podejście do ucznia oraz ogromne zaangażowanie w pracę. Dodatkowo jest on osobą z którą kontakt jest stały i mogliśmy liczyć na wsparcie nawet w nietypowych, nagłych sytuacjach. Jest zawsze świetnie przygotowany, dokładny i dzięki temu można liczyć na świetne wyniki. Udało nam się osiągnąć wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Kangur i dwa razy dotrzeć do drugiego etapu Gier Matematycznych i Logincznych. Dzięki tym lekcjom dotarłam również do drugiego etapu Małopolskiego konkursu matematycznego i dostałam się do wymarzonego liecum. Współpracujemy z nim już 3 lata i cały czas otrzymujemy wymarzone efekty. Piątka na koniec roku i świetne wyniki z egazaminu z matematyki jest z Panem Arkadiuszem czymś oczywistym. Pan Arkadiusz jest osobą godną polecenia. Mama i licealistka

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Pan Arkadiusz pomagał mi w przygotowaniu do zaliczeń z c++, języka c, fizyki, analizy matematycznej, matematyki dyskretnej. Jestem bardzo zadowolony i każdemu serdecznie polecam jako nauczyciela Pana Arkadiusza, tylko dzięki niemu przetrwałem pierwsze najtrudniejsze semestry na Politechnice Poznańskiej.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panem Arkiem. Mam same pozytywne odczucia jeśli chodzi o korepetycje i przygotowanie do matury z informatyki. Na zajęciach wszystko jest tłumaczone w prosty i przemyślany sposób. Korepetytor posiada dużą wiedzę i wiele można się od niego nauczyć. Polecam i pozdrawiam !

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Współpracę z Panem Arkadiuszem oceniam bardzo pozytywnie. Jest niezwykle dobrym nauczycielem, posiada niekwestionowaną wiedzę, a tym co odróżnia go od reszty jest umiejętność dostrzeżenia różnych i skrajnie odmiennych od siebie punktów widzenia, co niewątpliwie pomaga. Jest pomocny, otwarty i sympatyczny, a przedmiotami potrafi zainteresować ucznia.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Swoją 4 letnią współpracę z Panem Arkadiuszem oceniam bardzo pozytywnie. Sposób prowadzenia zajęć sprawiał że szybko i z łatwością przyswajałem wiedzę. Po każdych zajęciach zawsze czułem się zadowolony gdyż nawet najtrudniejsze zagadnienia były tłumaczone w sposób łatwy do zrozumienia i zapamiętania. Wykonaliśmy w trakcie naszej współpracy wiele projektów z których większość była dla mnie interesująca i rozwinęła moją pasję do programowania. Za najciekawsze z nich uważam szachy, które nie były takie proste do wykonania jak mogło by się wydawać oraz grę 2048 która zainteresowała mnie genialnością w swojej prostocie. Poprzez indywidualne podejście do ucznia, zajęcia prezentują poziom nauczania o niebo wyższy od tego znanego ze szkoły gdzie nauczyciele tłumaczą rzeczy w sposób zbyt trudny, szybki i nie pracują nad pokonywaniem trudności u poszczególnych osób. Udział w zajęciach pozytywnie przełożył się na moje wyniki w nauce, które od czasu rozpoczęcia współpracy znacznie poprawiły się. Udało mi się dogonić podstawę programową, a nawet ją przegonić i to w bardzo krótkim czasie. Z całą szczerością mogę polecić Pana Arkadiusza Kuboszka jako dobrego, sympatycznego nauczyciela i korepetytora z pasją.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Odkąd mam zajęcia z Arkadiuszem moje życie stało się lepsze - żona do mnie wróciła, szef mnie chwali w pracy, dzieci znów mnie pokochały... a tak na poważnie - przez kilka miesięcy szukałem nauczyciela matematyki, który sprosta moim oczekiwaniom - a są one bardzo wysokie, ponieważ bardzo często zadaję bardzo szczegółowe pytania i oczekuję precyzyjnego odpowiadania na pytania poprawnego używania definicji i pojęć matematycznych. Arkadiusz jako jedyny bez problemu nim sprostał - potrafi odpowiedzieć na każde pytanie bez wyjątku, każda wypowiedź dotycząca matematyki jest precyzyjna. W połączeniu z ogromną wiedzą merytoryczną i umiejętnością "dostrajania się" do sposobu myślenia ucznia daje w wyniku nauczyciela idealnego : ) zdecydowanie polecam, oceniam go na miliard na 10

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.