Artur Jaworski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wiedza o tańcu60 - 70 / 60 min

Artur Jaworski

Opis ogłoszenia

Witam mam do zaoferowania naukę tańca która gwarantuje bezstresowe zatańczenie na jakiej kol wiek imprezie , przyjęciu , lub weselu.Zajęcia prowadzę u klienta za bardzo atrakcyjną cenę . W programie nauczania przewiduje takie tańce jak :- Walc angielski- Walc wiedeński- Disco- Rock and roll- Cza czaoraz własne choreografie taneczne .Podstawą moich zajęć jest rzeczywista umiejętność tańca i kreatywna umiejętność wykorzystywania poznanych elementów w różnych stylach tanecznych , jak również znajomość zasad budowy utworów muzycznych oraz rytmika .Nie uczę odtwarzania – uczę tańca J .Uczę na terenie Warszawy i okolic .

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:00
Wtorek00:00 - 22:00
Środa00:00 - 22:00
Czwartek00:00 - 22:00
Piątek00:00 - 22:00
Sobota00:00 - 22:00
Niedziela00:00 - 22:00

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.