Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk

O mnie

Anna Jopek - kompozytorka, aranżerka, pianistka, absolwentka kompozycji na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Nominowana do Fryderyka 2023 w jazzowej kategorii Fonograficzny Debiut Roku. W 2022 roku wydała debiutancką płytę Insight nakładem wytwórni Alpaka Records. Artystka uczestniczyła w wielu projektach artystycznych, koncertach, warsztatach.

Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne m.in. Komeda Jazz Festiwal, koncert w NOSPR, festiwal Fara Music Festival we Włoszech.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2012
Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Gdańsku-Wrzeszczu
fortepian
09.2012 - 06.2018
Szkoła Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu
fortepian
10.2018 - 12.2023
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Magister
Kompozycja i aranżacja jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.