Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Język angielski25 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Język angielski nie będzie sprawiał Ci już żadnych problemów!

Chcesz przygotować się do egzaminu gimnazjalnego lub matury (poziom podstawowy i rozszerzony)?

Bardzo dobrze trafiłeś!

Studentka trzeciego roku Architektury i Urbanistyki oferuje korepetycje z angielskiego na poziomach od A1 do C1.

Posiadam wiele podręczników, testów, książek do gramatyki dla uczniów w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania, dostarczam własne materiały edukacyjne.

Dla maturzystów przewidziane również testy, listeningi, ćwiczenia "maturalne" oraz nauka form wypowiedzi wymaganych na maturze.

Dla osób, które pragną przygotować się do ustnej matury z angielskiego lub nauczyć się angielskiego od bardziej praktycznej, "mówionej strony" oferuję konwersacje.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcam do zadawania pytań :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Bardzo polecam! Ania w roli korepetytorki sprawdza się znakomicie. Potrafi w szybki oraz bardzo przystępny sposób przekazać posiadaną wiedzę, w danym temacie. Polecam ją każdej osobie, która chce posiąść wiedzę, jak we właściwy sposób uzywać ołowka, czy też innego narzędzia. Atutem Ani jest, to że nie spoczywa na laurach, tylko ciągle doskonai swoje umiejętności, dzięki czemu opanowuje nowe techniki wyrazu artystycznego. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Ania naprawdę zna się na rzeczy , poleciłabym ją każdemu. Ma dar do tłumaczenia i ogromną cierpliwość. Mogę również dodać,że jest bardzo utalentowana i jest człowiekiem , od którego warto się uczyć. Poza tym, niezmiernie sympatyczna i pomocna!

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2013

Ania zawsze konkretna, przygotowana i z prawdziwym darem tłumaczenia wszystkiego jak najprościej się da. Naprawdę polecam!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2013

Polecam w 100%, dzięki korepetycjom usystematyzowałem swoją wiedzę i matematyka nie jest mi już tak straszna :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.