Katarzyna Zalewska

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Łódź (bałuty)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao/Cześć
Zapraszam Cię na zajęcia z języka włoskiego, które prowadzę w ŁODZI.
znajomość i biegłość języka włoskiego szkoliłam mieszkając 15 lat we Włoszech. Miłość do Italii, kultury śródziemnomorskiej oraz tego języka sprawiła, iż pasja stała się pomysłem na życie.

KŁADĘ OGROMNY NACISK NA KONWERSACJE I ŻYWY JĘZYK czyli użycie praktyczne języka , którego nauczę Cię bezboleśnie z pasją i zaangażowaniem. Jednak sposób prowadzenia zajęć zależy od indywidualnych potrzeb ucznia. Chętnie wprowadzam elementy kulturowe. 

Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych na korepetycje lub zajęcia od podstaw z języka włoskiego. Dojeżdżam do uczniów i do umuwionych miejsc lub online - przez skype

Dodatkowo
Ekspresowe intensywne konwersacje 30 minut - 30 zł
45 minut - 40 zł
60 minut - 50 zł

Nie zawsze mogę odebrać telefon, więc proszę o kontaktowanie się ze mną poprzez formularz napisz do korepetytora znajdujący się obok.

Odpisuję w ciągu kilku godzin . PS Zawsze odpisuję Jeśli po 24 godzinach nie masz ode mnie odpowiedzi sprawdź folder spam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.