Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Łódź

Opis ogłoszenia

Jeśli masz problem z jakimś zagadnieniem, potrzebujesz pomocy lub po prostu chcesz zacząć uczyć się tego pięknego języka z chęcią Ci pomogę. Uzyskałam dyplom licencjata z filologii hiszpańskiej , jestem pasjonatką tego języka i kultury Półwyspu Iberyjskiego. Zdawałam również maturę z języka hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym. Posiadam wiele materiałów,gwarantuje miłą i przyjemną atmosferę na zajęciach.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.