Agata Stephan

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Kostrzyn nad Odrą
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką kulturoznawstwa z profilem językowym na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Spędziłam w Niemczech ponad 20 lat, w środowisku niemieckim więc mam duże doświadczenie z językiem niemieckim i jego użyciem z praktyki. Udzielę korepetycji dzieciom od 13-14 roku życia, młodzieży, dorosłym. Udzielam korepetycji online oraz w wybranych przypadkach stacjonarnie w Kostrzynie nad Odrą.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 16:00
Wtorek09:00 - 16:00
Środa09:00 - 16:00
Czwartek09:00 - 16:00
Piątek09:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 10.2005
Viadrina Uniwersytet
Magister
kulturoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2016 - aktualnie
Sprzedawca i obsługa klienta niemieckiego
Większość mojego doświadczenia zawodowego to praca z niemieckimi klientami w różnych branżach. Jako studentka udzielałam korepetycji obecnie pracuję jako lektor w szkole językowej.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.