Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Prądnik Biały +2)

O mnie

Jestem nauczycielem z kilkuletnim stażem. Ukończyłam studia o kierunku pedagogika społeczno - opiekuńczej, promocja zdrowia i profilaktyka uzależnień oraz dodatkowo studia informatyczne i matematyczne oraz metodykę nauczania tych przedmiotów w szkole i poza nią. Na co dzień pracuję jako matematyk i informatyk, ale także prowadzę strony internetowe różnych szkół oraz uczę robotyki w przedszkolach.Posiadam ogromne doświadczenie pracy z dziećmi z dysleksją, dysortografią, a także z uczniami zdolnymi. Uczę osoby dorosłe chcące poprawić swoje umiejętności komputerowe i informatyczne. Przygotowuję do egzaminów eksternistycznych z informatyki.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.