Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lekcje z EGZAMINATOREM MATURALNYM i nauczycielką w liceum ogólnokształcącym z 20-letnim doświadczeniem. Gwarantuję profesjonalizm, skuteczność i miłą atmosferę.Przygotowuję do matury, egzaminu gimnazjalnego, FCE, CAE, KET, PET i innych. Prowadzę lekcje wyrównawcze i konwersacje. Zapewniam materiały renomowanych wydawnictw językowych. Zajęcia indywidualne lub w grupach (2-4 osoby - uczniowie dzielą między sobą koszt lekcji)
Serdecznie zapraszam!
Ode mnie wyjdziesz z uśmiechem na twarzy i poczuciem dobrze wykorzystanego czasu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.